DôLEžITé

jaja

tá téma pre ženy kt. vysadili hak- je tu na strane 2, dosť tam žienky popísali, noo u každého je to individ. ja som mala problémy už počas užívania hak, tak preto to asi dlhšie trvá:-(

jaja

ten lekár z antikoncepcie.com, je čistý teoretik, neprizná nijaké nežiadúce účinky po vysadení hak, lebo tvrdí , že hormony vyyprchajú do 48 hodín, považuj to za vtip, alebo za neúprimnosť. tiež som tam pár krát písala, najprv mi napísal- ked som užívala hak- že je to z toho,a ked som mu písala po vysadení tie isté nežiad. účinky, tak mi napísal , že to nemám z hak...
po vysadení sa telo musí dostať do normálu, ved fungovalo na umelom systéme, ja po 2 mesiacoch od vyysadenia mám ešte niektoré nežiad. účinky, a najdi si tému pre ženy kt. vysadili hak, tam popísali kočky nejaké prírodné veci. neverte gynekologom v tomto!

dadaa

baby, napisla na www. antikonecpcia com. pytala som sa, co mi odporucaju brat ako vyzivovy doplnok ked vysadim hak proti neprieznivym ucinkom,.....a odpoved? ze ako som na to prisla ze by sa po vysadeni nieco malo zhorsit? .....ake mate vy skusenosti?podla mna je blbost, ze to bude ok a bez prejavov

hilfe

ja som tiež dobrala balenie, preto sa pýtam, lebo som sa zľakla, ked som čítala ten článok... hádam je to už za mnou??

jaja

vysadila som to asi mesiac po objavení nežiadúcich účinkov, lebo som čítala, že sa balenie má dobrať, lebo to rozhádže cyklus... mne to rozhádzalo hlavne psychiku a som citlivejšia na počasie a stres....

hilfe

inak, aj ja som mala podobné stavy z hak- búšenie srdca, pichanie v hrudi a hocičo iné, potom som to vysadila, tak po 2 mesiacoch je to celkom ok, až na ten stres občas. myslíte že som to vysadila v pravý čas, a už sa dostávam do normálu???

panča

naplast je o to menej skodliva, ze ,,neprechadza" pecenou, takze tak nezatazuje organizmus. Tak isto aj tie podkozne implantaty

wany

čo si myslíte o náplasti? neviem či si predpísať tabletku alebo náplasť.vraj až tak nezasahuje do organimu..ale je tiež taká spoľahlivá ako tabletky?