suche vlasy a lesk na vlasy v spreji...rychlo

veronika83

CHI olej - uzasna vec na konceky, krepovite vlasy, rozlietane vlasy, nemozne vlasy, namokro, na sucho, pred zehlenim, po zehleni, doda lesk, pruznost, nezatazi, nazamasti.. kupite v kadernickych salonoch :)

simka111

Ja som používala lesk Subrina, vlasy boli lesklé, ale mala som ich skoro mastné.. teraz mám z Oriflame taký malý ružový, no tiež mám mastné vlasy... :( ..takže neviem aký je najlepší

simka111

Ja som používala lesk Subrina, vlasy boli lesklé, ale mala som ich skoro mastné.. teraz mám z Oriflame taký malý ružový, no tiež mám mastné vlasy... :( ..takže neviem aký je najlepší

julka007

kissinka suhlasim. podla mna v obchodoch je kvalitnejsia kozmetika ako sračky z avonu. ale jedina vec ktora je tam dobra je ten sprej na vlasy. v obchodoch som nenasla ziadny lesk, ktory je taky dobry ako ten z avonu. nemastneju po nom vlasy, a vlasy sa lesnu intenzivne a dlho. po spreji z ochodu mi vlasy rychlo mastneju, splasnu, nemaju taky lesk a je aj potrebne ho nanasat castejsie. no vsetko zavisi aj od kvality a farby vlasu.

kissinkaaaaa

v avone je taky sprej len 1 takze neni co vysvetlovat staci sa opytat tej co pracuje s avonom a bude vedie hned o ktory ide stoji okolo 5 euro ked je v akcii...ale ja avonu neverim je o blba znacka aj s oriflame vsetky veci co som si z tade objednala stali za hovno a lutujem ze som vyhodila za to vsetko tolko penazi...

simka111

Pozna niekot nejaky dobry lesk na vlasy????? myslim taky ktory si dam napr.na vyzehlene vlasy a budu krasne leskle

Lucinka33

Ahoj, no ja mam ten sprej balzam Nivea Diamond Gloss. Pekne vonia, lahsie sa mi rozcesavaju vlasy, ale nejak nevyhladzuje, len trochu. Ale ja mam vlasy dost krepovite, hrube a huste, tak efekt na mojich vlasoch je len minimalny. Ale ked mas jemnejsie vlasy, mozno to bude uhladzovat viac. Dokonca budu aj mastniet. Ale mne z neho nemastneju. Mam rada ten spray, pouzivam. Davam si ho na vlhke vlasy po umyti.