ziarliiim

Príspevok v téme: ziarliiim
eviak

na vsetko!! :) ale vazne, ziarlivost mi znicila vztah a teraz (asi) mam druhu sancu a uz to nechcem pokazit.. :( lubim ho. ako sa tej hnusnej zelenej prisery zbavit? niekedy konam uplne iracionalne a aj ked viem, ze robim alebo hovorim sprostosti, nedokazem prestat.. :(
pomozte, poradte ak viete.. dakujem!

tia

vieš, keď on hovorí len o sebe. Že ide len sám. Najprv hovoriel v množnom čísle ale teraz už nie. Od kamaráta som sa dozvedela, že on nemôže mať priateľku, ktorá nemá vyznanie islam. To mi povedal kamarát, ale on nič mi nehovoril.. Vieš, keď o mňa "záujem" aj je, len keď ja nikoho iného nechcem..

wena

tia: chapem,ze nechces ineho. ja si tiez neviem ineho predstavit. mozno, keby ti do cesty ten iny prisiel, tak by si sa ho vedela vzdat. u mna to tak bolo. teraz musis velmo zvazit, co dalej. odist s nim by bol velky krok. vzdala by si sa vsetkeho. stoji za to? ak si si ista, tak nevahaj, ale ak mas pochybnosti....

wena

hviezdicka: nemyslela som, aby sla za psychologom kvoli ziarlivosti, ale mozno by jej pomohol lahsie sa vyrovnavat s tym zlym psycho stavom. ale ktovie, mozno by aj v tej ziarlivosti....

sunnysweetie33

TIA.chudatko male..neplac uz,on si to nezasluzi..uz ani jednu slzu.na svete je tolko perfektnych chalanov..a ked chce,nech si ide.nicim ho nezadrzis a bola by si hlupa,keby si s nim isla do Iranu.bola by si tam sama a kto by ti pomohol,keby ti ublizil???tu mas aspon priatelov.viem,ze rozchod boli,ale..ma to ja vyhody,aj ked ich teraz este nevidis..alebo nechces vidiet.co keby ti dieta ukradol zo Slovenska,alebo co keby.......vselico..ver,ze zivot to takto zariadil preto,lebo je to pre teba to najlepsie :)

sunnysweetie33

psychiater este nikomu v otazke ziarlivosti nepomohol,teda co aspon ja viem..musite sa same chciet zmenit..len nechapem,na co si vas ti muzi brali,ked vedeli,ze ste ziarlive..aj ja som,ale nie az tak,ze by mi to vycital..aj ked sa za to sem tam pohadame,neviem,ci je to take vazne,ze by ma za to opustil..babenky,porozmyslajte nad sebou,ved si same nicite zivot a zivot je kratky,aby sme ho nicili takymito somarinami..

senora

No dobre zirlivky,idem fajcit.. detom sa potom venovat.Vecer napisem,co sa tu dialo ci uz som zasa volna alebo ako.Pa

wena

to nechutenstvo tiez poznam. ako dlho to uz trva? nemala by si zajst k psychologovi? ja som nad tym uz viac krat uvazovala