Ako z neho nezosaliet?

Príspevok v téme: Ako z neho nezosaliet?
beathe

Mozno sem tato tema nepatri,ale nemam koho ineho sa spytat.Mam kamaratku, asi najlepsiu.Kamaratime sa uz roky aj s mojou sestrou.Stalo sa to, ze jej priatel s ktorym chodi uz dva roky ma stale balil, az som podlahla. udrzujeme spolu tajny vztah uz pol roka. Vlastne je to vsetko len o sexe. Vycitky svedomia ma uz davno presli, dokonca som sa donho zalubila, mam ho rada, aj on mna. ja snim ale byt nemozem. Uz len koli nej a koli okoliu. Chcem stym prestat, ale neda sa. Vzdy ma k nemu nieco prtiahne spat. Stale sa dookola pred vsetkymi pretvarovat ma nebavi. Som s kamoskou skoro kazdy druhy den, navstevujeme sa. Oni byvaju spolu. ako sa mam od neho odputat? Viem, ze to nie je spravne ale pritahujeme sa.. Ako dalej?

zabka-za

Podla mna sa len pretvarujete. nejde to akceptovat ich vztah tzn.byvaly + kamaratka. a ak si myslite ze vam sa to podarilo,nech sa paci. potom sa kazdy vas priatel moze davat dokopy s vasou kamoskou. a vy? mozte tomu tlieskat vy hlupane!

nada

ale i ide !!!! a ja tho viem keby ste trochu nemysleli len na sebe a urcite lepsie uprimnost ako ojeby za chrbtom od priatelky a priatela nemyslis si???nie je kazdy ako ty ked nieco nedokazes TY thak nesud inych podla seba

mademoiselle

rasmus, clovek dokaze take veci v kritickych situaciach, ze si nevies predstavit. JA nevravim, ze som sa im hadzala okolo krku, to nie, bolelo to a velmi. Vudela som ic denne aj 4 hodiny. Bolo to strasne, ale komunikovali sme spolu v ramci moznosti, keby ma podj...li, tak im nikdy v zivote neodpustim. Ale zmierila som sa s tym, aj ked to trvalo dlho.

mademoiselle

rasmus mne sa to stalo osobne s byvalym bolelo to, ale zmierila som sa s tym, vidavala som ich kazdy den, stalo to vela sebazaprenia a vela sil, ale co uz. Boli aspon uprimni. Horsie je, ked by ma podjebavali a ja to potom zistila, to by bolo horsie. takze vidis, aj take sa da.

rasmus

Nada to chcem vidiet ako by si im priala lasku, keby ti povedali ze sa do seba zalubili. Mas len velke reci,ale skutocnost by bola uplne ina. tomu ver!

nada

priatelstvo pre mna znamena viac ako hocico na svete!! keby tho urobi moj chlapec nedorazi ma tho thak ako tho ze tho spravila moja najlepsia kamaratka ktorej jedinej som verila bola pre clovek ktoremu verim opriem sa o nho !!! ty sa mozes nazvat kamaratkou je mi z tebe zle nech je clovek aky je a nazyva sa priatelom toto FAKT! neurobi! uplne by som thio chapala keby sa moj chalan a najkamoska do seeba zalubili a povedali mi tho rovno bola by som z toho smutna ale pre boha hnevat sa a branit laske ked viem ze sa maju radi a povedali mi tho a nie za chrbtom thak by som tho plne chapala a vazila by som si ich este viac ! a ty co si za kamosku ked si schpna spravit toto a este tho thaky cas pred nou tajit a hrat sa dalej na niekoho kym nie si a pozeras sa na tho co jej on robi za chrbtom !!! ja byt nou asi sa z toho totalne zosypem alebo mi thak zahrabne ze mavnem rukou ale v zivote zu nikomu neverim ,,HAH na vsetko vzdy doplati nevinny

mademoiselle

Akoze prepac, ale myslim, ze ak nieco nechces, niekto druhy ta do toho ntit nemoze a podla mna ty to s nim skutocne ani nechces skoncit. Keby si to skoncit chcela, tak to skoncis bez ohladu an to, co chce on. Ked to s nim nechces skoncit, tak aspon neopdvadzajte tu chuderku babenku, nech sa rozide s nou. Budte trochu zodpovedni a nespravajte sa ako hyeny. Sama vies, ze to nie je spravne