Kolko za 10 novych zubov?

Príspevok v téme: Kolko za 10 novych zubov?
autobus

Potrebujem radu: byvala som rok v anglicku a chodila som tam k zubarke-slovenke.Je to moja najlepsia kamaratka a za ten rok mi spravila komplet vsetky spodne zuby.mam nadherne biele plomby,vsetky zuby poopravovane ako nove.Problem je v tom ze horne zuby mi uz nestihla spravit,na to sme sa chystali teraz od marca ale musela som urychlene prist na slovensko z rodinn.dovodou a uz nepojdem spat.Chcela by som vediet ci mam sancu ze mi na slovensku niekto spravi horne zuby ked tu nemam svojho zubara ani som nebola na ziadnej prehliadke na slovensku.A takisto by ma zaujimalo kolko budem platit za pravu 10 hornych zubov,myslim tym vymenit plomby za biele,2 zuby uplne vytrhnut a nahradit novymi, plus odstranenie kamena a pod.Velmi mi na tom zalezi.Dakujem.

Deee

Ja mam sukromneho zubara, ktory nema ziadne zmluvy s poistovnami a je velmi sikovny. Jedna biela plomba ma stoji cca 1000-1200 sk, vytrhnutie zubka asi 600 sk. Skus hladat sukromneho zubara a okrem ineho by ta mohol zobrat aj "bezny" zubar s tym, ze to unho vsetko zaplatis. Cenovo ta to vyjde rovnako.

????????

preco zrovna nezavolas nejakemu zubarovi??ved za opytanie sa nic nedas.takisto sa poinformuj v poistovniach ako by to bolo s tvojim poistenim, predpokladam,ze ked si bola v zahranici, v EU krajine, a pracovala tam, tak si asi odhlasena na sk.su zubari, ktori su privatni a aj tak maju zmluvu s poistovnami.