JEHO MOBIL - PRE MNA TABU!

Príspevok v téme: JEHO MOBIL - PRE MNA TABU!
eva28

Mam priatela, nie sme zobraty ale zijeme spolu uz 4.roky. Nemozem sa dostat ani k jeho mobilu. Stale ho nosi pri sebe, vraj je to jeho sukromie. tak preco ho teda tak chrani? Ak sa k nemu aj dostanem, ma uzamknutu klavesnicu na pristupovy kod. Boji sa aby som necitala jeho smsky, alebo nepozerala mmsky? kamoska nasla chalanovi v mobile mmsky cudzej baby. Bojim sa ze aj ten moj robi to iste.

.....h?....

eva28 : Precitala som si to uplne od zaciatku. AJ to, ze si sa s nim rozpravala a vyhrazal sa ti rozchodom. hmm. zaujimave nie? Ved to je jasne ako facka. Nemysli si , ze ti dovolil precitat a pozriet si jeho mobil len tak. Vedel co robi. Vedel, ze ked povie to s tym rozchodom, tak si to rozmyslis, lebo ho lubis a nepozries si ten mobil. Takto to vyzera tak, ze on bol velkorysy a dovolil ti ho pozriet. Nakoniec on zo seba urobil ukrivdeneho .. Otvor si oci. To nieje normalne, aby niekto skryval pred partnerom nieco. Partneri nemaju mat tajomstva. Mozno nejake male bezvyznamne. Ale aby niekto ukryval svoj mobil?? Zablokoval ho? To normalne nie je. JA BY SOM na tvojom mieste vtedy zobrala ten mobil do ruk a pozrela si ho , aj napriek jeho vyhrazkam ze sa rozidete. KTO TU KOMU NEVERI???????????????????????????????????????????? TO TI POVEDAL, ZE KED SI HO POZRIES, TO ZNAMENA, ZE MU NEDOVERUJES??? To skor on tebe nedoveruje, ze ti neda pozriet ten mobil. Tak kto komu nedoveruje? keby ti veri, tak bez problemov by ti ho nechal, aby si si s nim robila co chces. A neblokoval by si ho. Ze tajomstva, sukromie. kazdy mame nan pravo, to je pravda. ale ked vidi, ze ta to trapi, tak preco sa vyhraza??? je to divne v kazdom pripade.

juva

Ja som môjmu skontrolovala mobil už niekoľko krát..a stále mu moc neverím..vlastne všeobecne chlapom moc neverím.ale čo už..hádam sa na mojom terajšom presvedčím,že predsa len existujú chlapi,čo sa im dá veriť..

m....m

chlapi...
.......chlapi vy ste neskutocni k....i.vyminame si videjka..fotecky...to ste male decka ablebo co???vy si viete aspon troska vazit,ze vam niekto veri a vy nas takto okaslete .....

a......

ja som priatelovi skontrolovala mobil len jediny krat a zistila som,ze ma podviedol...takze neverim uz nikomu...a ten tvoj,ak by nieco neskryval,tak by si ho tak nestrazil!!!!nech to je cokolvek....

evik18

chcela som ti napisat ze treba doverovat ale ked to ma na pristupovy kod tak by som to zacala riesit,lebo by som si myslela ze v tom nieco je..ved logicky..chce to tazku debatu

alpina

uz som to tu raz pisala, moj si so sebou nosil mobil aj na wc, ucty si schovaval, smskoval aby ho nikto nevidel. :( a tak som aj dopadla :(

eafšqewf

keby sa dozviem, ze frajer na mna vyskusal merilinkin sposob, uz by dalej nebol moj frajer, ked mi nedoveruje...