Imunita - fagocytoza

Príspevok v téme: Imunita - fagocytoza
neva

Po častých ochoreniach,herpesoch a rôznych kožných problémov som navštivila imunologa. Bola mi zistená oslabená imunita. Hlavne Fagocytóza, ktorú som mala len 7%. Užívala som 7 mesiacov Isoprinosine, pijem Aloe Vera štavu, užívam probiotika. Citim sa lepšie, avšak stale to nie je ono. Po roku - kontrolné vyšetrenie zistilo, že fagocytoza ma 11%. T.j. zvýšenie o 4%, čo je strašne málo./údajne normálne hodnoty sú 46-84%/ Teraz mi lekarka predpísala Imunor.
Má niekto s týmto skúsenosti? Čo by ste poradili?

ado

Vyskúšaj tinktúru z kapucinky vačšiej.Je to výťažok z liečivej rastliny a vraj to výrazne zvyšuje fagocytozu.Veľa to nestojí a za pokus to určite stojí.Neviem či to kupiš v lekárni,ale ľahko sa to dá kúpiť cez internet

srdiecko1

A co tak si najst lasku?? ja som mala problemy s imunitou tiez velmi dlhu dobu, a odkedy milujem, vsetko je ok :))

RNG

akmpod tou fagocytozou myslia aktivitu makrofagov, tj pozieranie bakterii, mam pre teba aj potravinovy doplnok zvysujuci vseobecne aktivitu bielych krviniek a dokoncva aj pocer, hlavne NK ciel, betaglukany
Klinicky ucinna davka je 3x400 g intenzivne, po dvaciatich dnoch staci 3x200 mg udrzobne a dlhodobo 2x200 mg. Vo Svedsku, kde betaglukany z kvasnic pouzivaju uz vyse 30 rokov su ludia s nizkou bakterialnou imunitou beruci betaglukany aj vyse 20 rokov, uspesne, bez akychkolvek bocnych ucinkov.