tehotenstvo....

Príspevok v téme: tehotenstvo....
prenga

Ahojte mam taky problem.Mala som dostat svoje dni ale neprisli mi aj ked som mala predmenstrualne bolesti.Najskor som si myslela ze to je tym ze som darovala krv a stres ale kedze uz ubehlo13dni co meskali som si spravila tehotensky test ktory bol pozitivny.Pravdaze som aj s priatelom velmi stastna,skusali sme vyse roka ale stale mam obavy ze to nie je pravda pretoze stale mam bolesti v podbrusku ako by mi maly prist.Myslite si ze je to tak normalne a ma to tak byt ?Tiez mam bolesti bradavok ale ine zmeny necitim.

prenga

xyz:No uvidim co a ako zajtra mam ist spravit analizi krvy a doniest ich k doktorovi.Ano mam stale priatela budeme sa brat a mam 21rokov.Dakujem ze vlastne mi niekto aj nieco napisal....

xyz

no moja ani na slovesnku to nieje nic moc,tu tiez kaslu na teba,mozes umriet a az potom zacnu konat ked je uz neskoro...drzim palce....mozem este...kolko mas rokov a ci mas staleho priatela?

prenga

Ahojte...dakujem za radu uz som objednana kedze som v taliansku a nie je to ako u nas na slovensku musim pockat dva tyzdne.Su to magori som im vysvetlila ze potrebujem cim skor kedze mam stale bolesti aby ma zobrali co najskor.Bojim sa ze nie je nieco v poriadku.Ale nemozem nic narobit musim cakat.