antidepresiva

veronika

ahoj skorica, no ja som mala povodnu vahu cca 47-48....ked som bola na to psychicky najhorsie, schudla som na 44kg...potom som zacala brat hned AD(chyba mozno bola, ze som brala ad naraz z hak). za rok a pol som pribrala zo 44 teda na 64. cize mam co robit aby som zhodila..aspon an 50...zacala som uz na tom koooooonecne makat...chodim do posilky behavat rano,nalacno...40 minut na beziacom pase..mala by som zevraj 5krat do tyzdna..aby som zacala rychlejsie chudnut, plus samozrejme musim aj odmedzit stravu, jest zdrave jedla...nemastne, nepit kavu, sladke napoje atd..no uvidim...budem sa snazit....

veronika

ahojte vsetci, co beriete a ste brali ad, som jedna z vas:) brala som vyse roka fevarin, a vysadila som si ho sama..uz ho neberiem od septembra..cize pol roka asi..a ked mi je obcas divne, bojujem s tym sama, najdolezitejsie je nebat sa samej seba a svojich stavov, ukludnovat sa a zatial to vzdy vyhram, vdaka Bohu...:)takze zaklad je, nebqat sa, lebo ked odolate strachu, ta uzkost sa hned vytrati, a ja viem,ake tazke to je bojovat proti vnutornemu strachu.. drzim vam vsetkym palce, hlavne vela optimizmu...aj ked nanuteneho spociatku, ale bude lepsie, uvidite!!!

skorica

Tak skus zmenit lekara, to je nejake divne, ze za rok nenasiel liek, ktory by ti pomohol. Dufam ze ti dobre urcil diagnozu.