ZAHOJA SA JAZVY VO VAGINE ??? rady od sexuologou please

Príspevok v téme: ZAHOJA SA JAZVY VO VAGINE ??? rady od sexuologou please
pipina

zdravim, mam problem ze citim dost jaziev vnutri mojej vaginy. Dovody su dost divoky sex aj ze mi bol robeni fist sa mi postupne vnutri natiahla mam ju dost elasticku tam by problem ani nebol az na to ze s nou musim cvicit aby bola pruzna lebo nechcem aby partner nic necitil v takej velkej jaskyni..ale citim jazvu aj ked sa drazdim pod klitorisom a aj na vnutornych stranach vnutri..neviete ci same zmiznu ci je potrebny zakrok >??? dakujem moc

ste normalni???

jazva sama nikdy nezmizne,je to proste nahrada tkaniva za ranu.jazva je nepruzne , tvtde tkanivo.a prosim vas, co sa tu do nej tak pustate??je to zdravotne fotum, tak tu kazdy moze prist s hociakym zdravotnym problemom.odporucala by som prehliadku u gynekologa, aby zistil celkovy stav,a rozsah.

mandy21

no ale predsa ked si nechas robit divoky sex a fist, tak si s niecim takym musela pocitat, nie? alebo to bolo pri znasilneni? ale vsak pises, ze mas partnera a s nim sexujes

pipina

Ja uz vela rokov nezijem na Slovensku asi viem preco! Asi ste este nepoculi o znasilneni ze sa to normalne stava a ze sa robia operacne zakroky...

lette

ja ti sice neviem poradit ale este v analnom otvore nemas jazvy od divokeho sexu? a co usta? mas este cele pery a lica,alebo chodis ako nafukovacia anca s ustami ze: óóóó ?

vierka

No,poviem vám,segenica je to./chuderka ak by niekto nevedel čo to je.Toto sú vtipy roka.Už dávno som sa tak nezasmiala.A tie kurzy by potrebovalo viac ľudí z tohto fóra,nie?

denisa deni

no len s nou aj nadalej cvic aby bola coraz viac pruzna a ked uz bude velmi pruzna, natiahni si ju na hlavu aby kazdy vedel s kym ma do cinenia.a klitoris mozes mat miesto nosa!