na kolko % su spoplahlive tehotenske testy??

Príspevok v téme: na kolko % su spoplahlive tehotenske testy??
pomozte mi pls...

prosim poradte mi...uz asi druhy tyzden mi meska menzes.po poslednom pohl.styku som dostala ho normalne ale teraz druhy krat mi meska..spravila som si uz dva tehotenske testy asi tyzden aj nieco po tom ako mi meskal menzes...obydva mi povedali negativne.(toto je totizto digitalny a on tam napise tehotna alebo nie tehotna.) takze ziadne zahadne neidentifikovatelne ciarky...jasne mi to tam vypisalo ze tehotna nejsom dva krat..a ten test je mimoriadne citlivy zevraj uz 5 dni pred vymeskanim menzesu povie aky je vysledok..a ja som si ho robila tyzden aj 4 dni po vymeskani...a rano hned s prveho mocu..takze mozem tomu verit???prosim poradte..ale ako je to potom mozne ze mi vymeskali kramy uz dva tyzdne a stale nic??

wilmos

testy su nespolahlive!!!a doktory tiez!!ja som si robila 3 testy a kazdy vysiel pozitivne!isla som doktorovy a ten mi nezobral ani krv!povedal mi ze som tehotna ked som mala pozit.testy.teraz som si robila testy 2 a vysli obidva negativne...takze teraz na koho sa spolahnut??...

maxi

niektorym zenam trva menzes, aj ked su tehotne. O spolahlivosti testov - neviem posudit. Isla by som ku gynekologicke. Lepsie je mat istotu.