Vracanie krvi...

Príspevok v téme: Vracanie krvi...
srdiecko31

mam taky problem.. no nie ja ale moj kamos.. uz 2 krat sa mu stalo ze ked fajcil tak ho zrazu z nicoho nic naplo a zvracal krv... potom ho bolelo brucho.. vypil aj sodu bikarbonu aj nejake kvapky na brucho ale nepomohlo to.. fajci dost vela.. aspon si myslim.. ale uz by s tym chcel prestat.. taktiez ma selest na srdci... neviem ci to s tym suvisi.. ale aj tak.. dost sa onho bojim.. nechce ist do doktora a ma este len 19.. moze to byt nieco vazne???

jarnila1128

dobr deň, ja by som sa chcela tiež informovať na túto tému, môj priateľ včera večer mal veľké množstvo krvi v stolici a dnes vracal krv, tiež fajčí asi 20 cigariet denne, neviem či to má súvis, ale tiež ho neviem dokopať doktorovi, kvôli práci a plateniu šekov, veď to poznáte. Tak aspoň keby mi niekto vedel povedať čo to môže byť aby som ho vystrašila a išiel doktorovi.
Ďakujem za odpoveď

karioll

darkangel666
to su krcove zily v pazeraku a peceni,takto zomrel napriklad hergot,ten spevak zo senzusu.kazdy sudny clovek musi ist k lekarovi,ja by som volal zachranku,vazne moze zomriet

DarkAngel666

karioll je to aktualne.rano zvracal zas a to ani nepil len ho zacalo zrazu bolet brucho a napinalo ho na grcanie a v priebehu dna vracal zlc a krv.Ale o doktorovi nechce ani pocut.zvracal dva krat.3krat domesiaca krcat kv podla mna neni v pohode:( uz som z neho zufala je tvrdohlavý a co su to varixy?

karioll

uz to asi nie je aktualne,ale mohlo ist bud o prasknuty zaludocny vred alebo pazerakove alebo pecenove varixy to pre toho co pisal,ze maju doma problemy s pecenou,vzdy sa vola okamzite zachranka

00000000001

DarkAngel666
keď zvracal je dosť možné že mu praskol vrd v žalúdku o ktorom možnože ani nevede. Odporúčam navštíviť čo najskôr gastroenterologickú ambulanciu

DarkAngel666

Ahojte potrebujem radu.Priatel bol v meste a vela pil.Prisiel domov a zvracal krv.V rodine maju problemy s pecenou.Stalo sa to prvy krat.On je tvrdohlavy a vravi ze dako bude a ze vsetko je raz po prvy krat bojim sa o neho fakt.Co to moze byt?Ma len 21:(

jancecka

Ja to len čítam a stoja mi chlpy, to je strašné, nepíš sem ale zober priateľa a utekajte k lekárovi!!!!
Nie som odborník ale myslím si že zvracanie krvi nie je ako obyčajné zvracanie. Ak mu naozaj praskol vred ... bežte aj hneď

muskatikli@zoznam.sk

pre srdiecko31
ahoj ja som túto stránku našla len dnes tak neviem či to budeš čítať. Neviem či ten tvoj priateľ je ešte v pohode (žije?) to je smiešne že sa pýtaš či má ísť k lekárovi, neboj myslím že v krátkej dobe ho tam odvezú. To vracanie krvi môže byť z vredu v žalúdku, ale aj z krvácania žíl v pažeráku - tak sa to prejavuje u rakoviny pažeráka, stopro nato nepomôže dieta

Najčítanejšie články