Skory sex

renata1

no a zabudla som dodat,ze take mlade to robia len koli tomu,aby ich chalan nevysmial,aby sa mohli pochvalit kamratkam.vykreslia prvy sex,ako nieco uzasne,a pritom klamu.lebo uzasne je to az ovela,ovela neskor.taketo su baby hlupe.priskoro sa rozdavaju.to akoze zbieraju skusenosti.ale bohuzial sa z nich stavaju hlupucke obete chlapcov.ti sa potom medzi sebou chvalia.ale cest vynimkam.tych je bohuzial,ale malo.

dadah

keby si sama nemala pochybnosti o tom, že je to priskoro, tak by si sem možno ani neprispela. opýtaj sa samej seba, či si na to pripravená. verím, že si zvedavá, ale či aj dostatočne zodpovedná za možné následky... ale inak je to bežné začínať so sexom okolo 15-teho roku veku a daktoré trubky aj skorej

renata1

ano,je to velmi skoro.v patnastich si vacsinou majster vsetkeho.ale len teoreticky.ja som zacala,ked som mala vyse 17.a po prvom sexe som bola hlboko rozcarovana.hoci zvedava som bola a tiez som si myslela,ze ved kamaratky uz davno sexuju.bolo to o nicom.kebyze este raz mam tolko,tak si pockam aj do 20-ky.lebo az starsia si to dokazem vychutnat.pisete tu len o riziku otehotnenia.a co choroby.kondom neochrani pred HPV.to je zname.a hladat skuseneho chalana?.to je takmer istota,ze nieco chytis.

#mato

minule som pozeral jednu relaciu, kde boli pozvane 4mlade mamicky: 15,16,16 a 17rocna.Krasne dodrbana mladost, vo vsetkych pripadoch sa samozrejme frajer na ne vysral.Denny rezim ake mali tie dievcata by si mali vyskusat aspon na tyzden vsetky 15r. dievcata a hned by si to rozmysleli :) Ja osobne by som to povinne vysielal v skolach pekne...jedna vec je trtkat a druha vec je zodpovednost.

ou je

skus este pockat zo2 roky.....tak 17 to sa uz da....vtedy si uz pravdepodobne pripravena.....na nete najdes strasne vela clankov o tom ze cim neskor zacnes tym je to lepsie....ale nieje dobre ani prineskoro....po 25 a tak.... jednak koli tomu ze v 15 nemas este telo 100% dozrete na uplne uzitie si toho....a jednak preto, ze cim neskor zacnes tym bude tvoj sexualny zivot dlhsi o par rokov....menej disfunkcii a tak... odporucam pockat :) ja som zacal pred 19

jaja

aj ked je doba iná, tak je to priskoro, stačí okolo 18-19 ked sa na to človek už cíti. lebo potom tu vypisujeje blbosti- nepraskol kondom, nespravil sa a môžem byť v tom:-))) proste si naštudujte teoriu pred tým ako vhupnete do praxe...

moniqa87

nemam zaujem sa moc o tejto ema zaplietat, ale neodpusim si pripomienku, ze sex s dvoma kondomami je dokonca nebezpecnejsi ako len s jednym, pretoze je tam vacsie riziko toho, ze sa jednoducho zosmyknu ked su dva, len tolko tak bacha na to