pokaslala som to

leila

sisi ja sama neviem,co sa deje,akurat vcera som si od priatela "vypocula",ze ci vobec ma este bavi,ze par dni nevie,co sa so mnou deje,ze ma pocit,ako by ma obtazovalo,ked si mam s nim co i len
pisat,ze ci sa nieco deje...som mu napisala,ze mam teraz vsetkeho vela,a ze viem,ze ho tymto trapim,ked som taka,lebo ma pravdu,nemala som naladu na nikoho a na nic,ani na neho...no a dnes mi pisla,ze vecer mam prist na skype,ze si musime vazne pohovorit...tak neviem,co ma caka...

sisisissi

Leila, kludne napis o co ide, takto tomu velmi nerozumiem.
Envy, drzim palce na statniciach.
coyoteugly18 , neboj zvladnes to a blahozem ku prekonaniu pociatocnej krizy.

leila

ahojte,envy,som rada,ze si exo snad uvedomil a co v tebe mal a ze sa snazi,ta opat ziskat:),Milan drz sa a tak ako si napisal,ze nam sa skoncia prodlemy so skolou,ci vztahom,tak aj ty sa dockas stastnejsieho obdobia,ako mas teraz,drz sa...medomoiselle,sisi,snad to ide vsetko s usmevom,drzte sa aj vy.Mna vecer ćaka rozhovor s priatelom,vraj mi musi nieco dolezite povedat,snad to nebude rozchod cez skype,uz myslim na vsetko mozne...:(potom pisnem,co a ako.A coy si skvela a hlavne silna,uzasna baba,na to nikdy nezabudaj.Tak pekny den vsetkym papa

paradajka

c-u (btw, pocuvas tu kapelu?) oni sa prisli najest do restauracie, kde prracujes (ci napit do kaviarne?!) tak to je neuveritelne! to je skutocne cista provokacia. fuuu, klobuk dolu. tak toto by som nezvladla. zrejme by som im to vykotila na hlavu a so vztycenou hlavou sla hladat iny flek. zasnem!

MilanM3M

envy, dakujem. No vidis, ze to dobre dopadne..
Vidis, a ja som svojej kupil "iba" 11 ruzi.. :(
Vcera som isiel z prace autom a davali v radiu nejaky pekny sladak. Prislo mi opet smutno, do placu a vyplavali na povrch vsetky spomienky.. Tiez sa trapim, ako vy, ktore si myslite, ze ste suce na psycho.. ale to nie je pravda. Ziadne take! netreba sa poddavat, musime sa drzat! Ak nas ta druha strana nemiluje a nevrati sa, nestoji nam to za nasu pozornost!
A coyoteugly18, velmi rad pocuvam, co pises. To co si chcela spravit vcera, bola somarina a len chvilkova slabost. Ten, kto Ta v noci podrzal, je dobry clovek a Ty si rozumne dievca, ktore si zasluzi nieco viac, nieco lepsie, ako provokaciu od svojho.....
Ja na svoju zabudnut stale neviem, dni plynu, ale stav pamäti sa nemeni..
Vidim, ze ta skola dava viacerym z vas poriadne zabrat. Inym zase vztah. Tak Vam drzim palce baby, zvladnete to. Ja si budem dufam nadalej v to, comu som veril a kto veril mne a Vam prajem prijemne chvile, skola Vam onedlho skonci, potom bude pauza.. A este dnes prajem pekny den..

envy1234

dnes rano mi bol doniest vytlacene veci do skoly, co mam odovzdat, lebo mne vcera strajkovala tlaciaren a okrem toho mi dal j patnast ruziiii aaaaaaaaaaaaaaaaaach :)

envy1234

bre ranko vsetkym..:)

coyote, len tak dalej, ziaden chlap nestoji za to, aby sme kvoli nemu pomyslali na samovrazdu! jasne, kazdy rozchod je smutny, ale si mlada baba, krasna, sikovna, najdes si este omnoho lepsieho, takeho, co ta bude naozaj milovat, co sa o teba bude starat, co nikomu nedovoli, aby ti ublizil, nieto este aby on ublizil tebe...
postoj, ktory chces zaujat, je spravny- ked das chlapovi najavo, ze ti je suma-fuk, ze ta nechal a ma inu, ked sa budes usmievat a zit si svoj vlastny zivot, jednak sa z toho dostanes skor a jednak tomu debi.lovi ukazes, kde je jeho miesto. vies, ako ho to bude stvat? potom si to budes uzivat ty.. nie som bezcitna bestia, len viem, ze niektori ludia si zasluzia prirucku a mysli, ze je to pripad aj toho tvojho byvaleho...

sisi, som rada, ze je vsetko v poriadku, milan, ty sa drz, mademoiselle, ty uz ten mail napis, ved chodim kazdu chvilu schranku kontrolovat a nic :)- ale jasne, skola je prvorada a leila, ty nebud smutna.... ved minimalne my sme tu pre teba :)

no a ja... vyzera to tak, ze moj ex sa velmi snazi... bol aj s mojou maminou, pomaha mi so skolou a ma vraj pre mna pripravene aj to velke gesto, co ja ako znamenie lev ocakavam :P
ale ze nic nebude pokial buduci tyzden nespravim statnice..tak s aidem ucit...

majte sa krasne mili moji, hlavu hore a majte pekny den!! :)

coyoteugly18

taky chudak ma nemoze zlozit na kolena ale ja zlozim jeho tym ako budem silna a sebavedomie naberem len treba cas...ked som vcera im nosila pitie a zvladla som to ked ich zajtra stretnem este ich pozdravim a usmejem sa

coyoteugly18

ahojky ludkovia mate pravdu vcera som bola inak zdeptana ale budem hrdinka ja ukazem ze mam na viac a este budu cumet vcera som fakt myslela na najhorsie ale pomohla mi osobka od ktorej som to necakala celu noc sedela pri mne a rozpravali sme sa a ja som pochopila ze

paradajka

coy-ugl kde si boli sadnut? ako provokovali? vies, ak ti este aj robi naschval a produciruje sa pred tebou s TVOJOU SESTERNICOU, je to hrozny primitiv. Nestoji ti ani za slzu , nie to este za nejake ukoncovanie! co si blazon? vies kolko skvelyyyych chlapcov je este na svete! a mladsich a sikovnejsich, sviznejsich. zrejme siel len po penazoch ten tvoj ex - na co ine by si vesal na krk zenu s detmi a pijanku?! je to CHUDAK! a zbabelec - keby sa s tebou statocne rozisiel a potom si zacal s nou, bolo by to v poriadku, ale aj tento jeho neferovy krok... nema ti byt za cim smutno. s inym chlapcom ti bude omnoho lepsie. URCITE!