pokaslala som to

ademoisele

:-) No neviem ci si to uvedomi sisi, ja o tom vazne pochybujem ako so uz pisala mam pochybnosti ci sa mu nepaci jedno dievca zo skoly,ale ked som sa ho na to vcera pytala, sme vecer riesili veci do skoly cez net, tak mi napisal, ze on si tie baby ani nevsimol poriadne ze s nimi len kecal, ze ci aj taky jeden chalan s amu ma pacit ked s nim kecal. Napisala som ze chcem uprimnu odpoved, no dufam ze bola uprimna. Modlim sa aby to vsetko dobre dopadlo. ved ja by som mu dala aj to posledne co by som mohla. Nchcem ho stratit az prilis ho na to milujem

sisisissi

TY si ewitka? Ja som zufalka v tej tvojej teme :D
A este som zalozila jednu, ale s tym istym problemom :D
Daj mu cas, on si uvedomi ze ta lubi a bude si nadavat ze ej debil, ze nevyuzil ten cas s tebou :D

mademoisele

no to som ja ewitkaaa pisala som do inej temy a nechce sa mi prihlasit tak pochopis ved. No ale vies bol mily,akoze nebol odmerany tak ja to beriem ze bol mily. Nie ze yb s ami vrhal do narucia.Ale zase ked si to zoberiem,tak mohol kludne odist zo skoly a nepytat sa ci na mna ma pockat a ani ked dostal pusu tak nenapisal nic na to, ze zacinam alebo podobne. No neviem ja som z toho taz´k zmútena,normalne co stale nad nim rozmyslam, tak som z toho unavena ako pes:-(

ewitkaaa

no sisi neviem preco chcel pauzu, ono to bolo tak ze v poslednej dobe sa ma poriadne ani nechytil pusu mi dal 2x za den. No a ja som potom z toho bola smutna a v piatok som bola u neho, som si tak lahla na postel a pozerala soms a kade tade len nie na neho a bola som nasrata ze sa ma ani nechyti, potom sa ma syptal ci idem domov a ja som povedala ze hej idem nasrato, potom chcel ist so mnou az ku autu tak som mu pri brane povedala, ze je zima nech ide dnu, dala som mu obycajnu pusu. Noa doma som si nasla odkaz ze by sme sa mali oorozpravta ze chce pauzu, ze jeho to takto dalej nebavi a chce si to nechat prejst vsetko hlavou.

sisisisi

A co sa konkretnejsie udialo, ze chcel tu PAUZu- inak ja to sovo nenavidim, podla mna vo vztahu sa neda mat pauzu, ale chlapy u z marsu a zeny z venuse... asi si to musim precitat.
Inak ak bol mily a tak tak mozno ozaj len potrebuje utriedit myslienky a lubi ta. Neboj, bude dobre

mademoisele

no nevie ci je to definitivne. Ked on povedal, ze chce pauzu,ale co ja viem ci chce si len oddychnut alebo ci nechcel rovno povedat ze rochod. No neviem co ho poznam tak si myslim, ze keby chcel hned povedat ze koniec, tak by povedal,ale na druhej strane si nechcem nahovarat. Dnes so ho teda videla, boli sme spolu v skole, aj sa so mnou rozpraval a ked sme s ana seba pozreli tak sa usmial,ale to asi 2x. potom ma este pockal po skole a spytal sa na nieco co som mala ist vybavit a ze mam s amu ozvat ako som dopadla. Len neviem ci bol len zvedavy alebo nie. JA sa v tom uz nevyznam baby vazne

sisisissi

Madem, a je to uz definitivne? Viem ze ti je teraz zatazko o tom pisat ci hovort, ale ak by si mala chut a potrebovala sa vyrozpravat kludne mozes, minimalne ja i Leilla ta rady vypocujeme.

mademoisele

vidis sisi, ja som ti to vravela, ze ta chcel len potrestat. Tak si dalej uzivaj stastie. Za za nejake 2 hodinky uvidim toho svojho, mam z toho priserny strach, viem ze sa mi vsetko zase vrati a bude ma to boliet. Jaaaaj neviem co mam robit, uz som z toho zufala.

sisisissi

Ahojte baby, vyriesilo sa to, vcera ked som plakala tak mi pohladkal ruku a povedal,ze nech uz neplacem. Tak sme sa porozpravai, vysvitlo ze sa chcel so mnou tyzden nerozpravat, ale vydrzal to len den aj kusok- nastasti. Potom som unaena od slz a vsetkeho zaspala v jeho objati. Som rada, ze sa to vyriesilo, ale nechapem ako muzsky rod dokaze nejake veci tak pochopit a byt taky tvrdohlavy :D

mademoisele

ahojte baby, ja ledva pisem tak len v kratkosti, sisi, neboj on sa len robi dolezity a chce ta potrestat, uvidis, ze ho to prejde. hadky su normalne a bez nich by nemohli byt aj pekne chvile, tak s anetrap a skus vymysliet nieco co by ho potesilo, an co vies ze zareaguje. NO ja som mala dnes tazky den, uz nevladzem nic ani rozmyslat. Leila mozno ti napisem zajtra uvidim ako mi bude a musim nieco ist vybavit,ale no momentalne mi je aj clekom fajn vzhladom na okolnosti, asi to bude len tou unavou a ked sa trochu prespim, zase to na mna dolahne. No nic aby ozyvam sa vam zajtra. sisi drzim ti palceky, uvidis, vyriesi sa to