SKUSENOSTI S ROZVODOM

totalka

nina: presne tak, je to o odvahe, preto je teraz aj viac rovodov, lebo ženy sa už až tak neboja. Volakedy by si povedala doma čo a ako a ešte by si bola ty na vine že žena musí poslúchať a blabla. Presne ja viem že to nebude lahké ale to neni ani teraz a horšie byť nemôže myslím, že každý má právo žiť šťastne alebo aspon normálne v pohode. Ved šťastie su neni peniaze, ide o to aby partner počúval, podporil a pomohol a naopak. Ale jednostranné je len na obtiaž. Ak máš "gule" :-O tak chod do toho ved stratiť nemáš čo.

nina 35

Totálka-ďíky za podporu.On vyvoláva vo mne pochybnosti,že nemáme dôvod na rozvod, veď nemáme iných partnerov vo výhľade, on mal len krízu stredného veku, už našiel hodnoty, bol slepý, ako bude žiť sám, veď má len nás ...atď
Všetci ktorí to už zažili mi radia hovoriť, hovoriť s kamoškami, nájsť si tzv.kamalásku, kt.bude mať pohľad z tej mužskej strany. Tí druhí, kt.nemali tzv.\"gule\"na rozvod ma len odhovárajú, že vždy sa dá všetko napraviť a podľa mňa nám ticho závidia za odvahu na tie \"gule\". Ď.

totalka

nina: nezmení sa, neustúp. Ja som mala rozvod v apríly a poviem ti kamen zo srdca mi padol ale eštesme neni vysporiadaný. No ale sloboda ako sloboda tiež máme detičky a teda zodpoednosť mi ostala aj väčšia, ale spravila by som to zase. Hlavu hore a nedaj sa oklamať chvílkovou slabosťou. Ved ako to je? Je problém týžden je dobre a potom zase klasika. To nemá zmysel.

nina 35

Baby čaute, aj mňa čaká rozvod.Posledné roky si muž žil svojim životom, chodil domov kedy chcel, doma zavretý pri telke s diaľkáčom v ruke.S dieťaťom prehodil tak akurát pozdrav, posledné mesiace už ani nič domov nekúpil, míňal si na svoje potreby.A teraz, keď mu prišiel oznam zo súdu, zrazu obrat o 360 stupňov, plače, vyvoláva súcit, sľubuje hory-doly. Zmanipuloval aj rodičov, ktorí ho ľutujú, že ako bude chúďatko žiť sám.Neverím, že sa povaha môže zmeniť. A čo Vy, nemá s tým niekto skúsenosť?Veľké ďík.

totalka

ahoj emma - ja ti poviem ked budem mat potom mam to za 3 týždne, určite človeku pride po čase divno, teraz je iný pocit, iný bude v sále a iný potom. Idem to zažiť prvý a dúfam posledný krát, takže na toto ti odpoviem neskôr, ale to už skôr napíšeš ty mne - máte to skôr, nie?