Chcem ho ,No newem ako sa ku nemu dostat.:( nieco nemozne...

Príspevok v téme: Chcem ho ,No newem ako sa ku nemu dostat.:( nieco nemozne...
karolinka123

ahojky mam 14 rokov a nenormalne som sa zalubilamdo chlana co sa pristahoval do vedlajsej bytovky... newem preco ale mam taky mensi pocit ze sa mu mozno trolilinku aj ja pacim..a mozno si to len nahovaram bo som zneho uplne mimo..lenze ja mam taky problem ze ja newem ako sa snim dat dokopy ..nikdy som snim nehovrila ..viem ako sa vola a kde byva od jeho susedy......napisala som mu list a dohidla do schranky bolo tam sice moje meno ale on newe kto je vlasne pod tym menom..:( neodpisal...cakala som ..kazdy den som mkulala do schrankyno nic....zatail to neberem akp prehru bo sa mohlo stat aj to ze ho nedostal alebo jednoducho ze cudziim ludom neodpisuje...newem...ale velmi by som sa chcela snim zoznamit len newem ako ..prosim vas poradte mi co mam robit....nick na nete nema uz som hladala,,,,mam sa mu prihovorit?..alebo jaa vaaazne newem co mam robit..prosim o radu...dakujem

utopia

Dievča moje,porob mu. Dam ti recept. Odstrihni si kusok vlasov z hlavy, spod pazuchy aj z prirodzenia a spolu ich spal na popol. Ten mu potom trocha usyp do nejakého nápoja. Ked sa napije,ojojooj a je tvoj.

rada

karolinka123, nikde neni napisane, ze kto ma urobit prvy krok. Nic neni zle, ked ho prva pozdravis. Zacni zdravenim, a potom to pojde aj samo. Pozdrav a pousmej sa. Zaciatky su vzdy tazke a ked clovek chce, tak to zvladne. Nevzdavaj sa hned ;o) !!!!

karolinka123

myslis ze sa mu mam pozdravit aj ked som baba?...:) prva?...nebude to blbe?..do toho listu? akoze nic take ..len ze asi newe kto som a ze ani ja newem kto je..a ze je strasne zlaty....a ze ak chce nech odpise..asi nechcel no ..:( potom som to aj tak trocha olutovala..ale uz aj ja zacinam mat chut ze sa mu pozdravim aj ked ma moze krasne odbit ak sa mi neodzravi..alebo taaaak..:

lienka6

jednoducho sa mu prihovor, zisti si ake ma konicky a pridaj sa k nemu, alebo ho niekam pozvi. Najprv ho len pozdrav, ked ho stretnes,aby si ta vsimol, usmej sa nanho. Potom skus o niecom podebatovat, co by ho mohlo zaujimat, urcite najdete spolocnu temu. No neviem tym listom ci si dobre urobila. Co si mu tam vlastne napisala?