Sex v trojke alebo nie

Ucitel

ahoj tt.
Ja by som išiel. Môžeš byť len rád že 3.sám musíš zvážiť či sa Ti viac páči klasika alebo vnutorný pocit že skús to.....
Horšie je to že 2 CH + Tvoja holka . nemala by Ti to vyčítať ,lebo ona sama Ti to navrhla. Moja holka s 3- nesúhlasí....

super

ja sa pridavam..aj podla mna je to super ze cakas..nebudes urcite lutovat:)je len malo takych super chalanov co maju taky nazor ako ty..drzim prsteky nech sa ti dari cakat dalej :)

to je pekne

Stanley musim ti napisat ,ze je to super.len si odloz prve milovanie pre tu pravu .moj partner to tak urobil a som mu za to vdacna je to to najkrajsie co mi mohol dat.....cenim si to.Zial z mojej strany to tak nebolo a lutujem s nim milovanie je to najkrajsie zo vsetkych a nepotreboval skusenosti....mne osobne boli nanic.Sme spolu 3roky a mal 22 ked to bolo prvy krat.

stanley

ehh ja sa pohybujem v kolektive kde su vsetci starsi a vacsina su v tom este "teliatka" :p takze ani moc nezaostavam :D
a aj keby.. nevadi mi to bo vo vsetkom som odlisny od ostatnych ..

bbbbb

obdivujem ta,uz malo chalanov caka na lasku aby prislo o panenstvo,pretoze v takom veku su chlapci dost nadrzani:),alebo len nechcu zaostavat za svojimi kamosmi,co je podla mna dost velka blbost tak nech ti tvoje presvedcenie vydrzi...