co si o tom myslite vy

Príspevok v téme: co si o tom myslite vy
lkj

co si myslite o tomto vztahu:
Chodia spolu pol roka,na mensiu dilaku cca
20 km.Stretavaju sa v priemere 3× do tyzdna asi na hodinu len hned po skole.Nemaju uplne ziadnych spolocnych kamaratou,ked su spolu len sa prechadzaju po meste a skoro kazdy vecer si pisu cez pokec.Pre oboch je to prvy vztah,obaja maju 16.Ako to videte vi ma to zmysel?

lkj

to neviem ona je niekedy trosku divna raz mi pisala ze by dala cokolvek aby mohla byt snim viac a potom zase za musi zit normlane a nie iba snim byt

wixi

a nemohla by rodicom vysvetlit ze by rada aj sla vonku s nim a aby nemusela vzdy ist s nimi na navstevy?ze obcas by s nimi sla ak to oni chcu ale niekedy aj ona musi von:)

lkj

ja som jej to radila ale lenze oni to maju tak ze pocas skolskeho tyzdna nemaju vzdy rovnaky pocet hodin keby chceli byt spolu viac ten chalan by ju niekedy musel cakat aj 2 hodiny.Chdodia na taske skoly takze denne sa aj 1-2 a aj viacej hodin ucia.Ten chalan ked je snou chodi domnou zo skoly az okolo 16 hodiny.A ona cez vikendy a podobne chodievaju po navstevach jej rodiacia su asi straomodny alebo co tak musi chodit snimi.Ona ma volneho casu dost malo takze si ho musi rozdelit medzi chalana a aj kamaratky.Takze s tym stretavanim to je taske

wixi

mali by spolu travit viac casu lebo je to dolezite..niekam sa ist prejst,do kaviarne..len aby boli viac spolu..nech jej povie aby si nasla ten cas pre neho aj cez vikendy

lkj

to hej cas to vyriesi lenze ten chalan ju naozaj velmi lubi a ona ho niekedy vie pekne ranit aspon podla toho ako to obaja opisuju.Ja ho mam istym sposobom rada a nechcem aby trpel ale nechcem jej ho prebrat to nie len mu chcem pomoct

majka_

ak sa maju radi, nazvala by som to platonickou laskou. aj ja som tym presla - pokec, par krat stretavka... a haslo to. a tiez som mala 16 rokov asi. ale zasa su lasky, ktore vzniknu v 16-tke, ale trvaju velmi dlho... najviac tu pomoze cas :o).