Smrdi mi... ano presne to

bbbbb

viete na kazdeho vsetko inak prospieva..mne fakt to mydlo pomohlo namiesto gelu...kazdemu prospieva nieco ine len treba skusat:)... inak dufam moja ze si bola uz u toho lekara

sedmikraska

normalne mydlo??? Uz len potom ta bude stipat!! ja sa umyvam jeden den len vodou druhy s gelikom a bez problemu. mne dktorka normalne mydla zakazala a znie to logicky

bbbbb

no ak mam vam poradit baby,uz nepouzivajte sprchove gely na intimnu hygienu,je to riana somarina ako mi to moj gynekolok povedal,mam problemy s vytokmi a som pouzivala tieto pripravky myslim ze som to aj koli tomu mala este horsie som sa umyvala stym kazdy den,no lekar mi povedal ze to nemam vobec pouzivat ze mam normalne mydlo pouzivat ako na cele telo alebo normalny sprchovy gel..pretoze to prostriedie co mame vo vnutri treba akokeby zneutralizovat aby sa nevytvarali take vytoky a vseliake neprijemnosti..

zena

bose moy ja som mala ovela menej mozno uz 11 12 a sla som mala som problemy z vytokmi nechapem preco sa bojite gynky sak tho je ako normalny lekar smaria a urcite k tej lekarke chod tho ti iba pomoze a ona abo on z toho nijaky zazitok ze sa ti hrabka v dierke mat nebude pre nich tho je normalne vysetrenie ako ich maju kazdy den niekolko

trapny problem

Lolita vazne?a preco si isla?Mama bola pri tom,ked ta vysetroval? A vysetroval ta normalne alebo cez konecnik??

drakenko

Súhlasím s Tommy-m, ak sa o seba staráš, tak jednoznačne k doktorovi. Je to profesionál, navyše je viazaný Hypokratesovou prísahou, takže to nevykecá ;)