plodne a neplodne dni?

quido

liana a to manzel aj ejakuluje do teba? Pravdu povediac sa nam parkrat stalo, ze sme sa milovali aj pocas plodnych dni, ale samozrejme, vzdy prerusovane. Do plnej ejakulacie by som nesla ani pocas neplodnych...

liana

My na tejto metode fungujeme s manzelom vyse dvoch rokov. Nie ze by sme nechceli babo, ale zatial nie... A ide to perfektne. Presne si poznam cyklus. A ked sa pocas par dni (plodnych)nemozeme milovat, aspon je to o to krajsie potom...

quido

gabca, ked mas neplodne dni a robis prerusovanu suloz, tak vapocka nevadi, keby hej, tak by nam to nefungovali roky...Na kondomy mame, ale v manzelstve kondomy nic moc, manzel nechce a ja nechcem hak, takto nam to vyhovuje, mam krasne orgazmy, lebo manzel vydrzi, tak aj tri-styri...Tu prerusovanu suloz ale musis mat, len neplodne dni naostro, do oho by som nesla, skus spermicidny gel a prerusovanu...

gabca

no ja som tak rozmyslala ze co bude ak s priatelom budeme uz byvat...ze kondomy nas vyjdu dost draho a hak odmietam.....ibaze neviem ako je to s tou kvapockou lasky...myslim ze tam je sanca...tak neviem no :)

quido

utopia, to preto znasilnene ostavaju tehotne, vsak? gabca my kombinujeme plodne dni s prerusovanou sulozou uz skoro tri roky. Ja presne viem, kedy ovulujem a kedy mi ma prist dalsi menzes.

utopia

Jasné,že žena má cez plodné dni väčšiu šancu otehotnieť ako pred alebo po menzese,ale najväčšia šanca je ak sa s niekym miluješ z chuti. Je to dokázané a podla bežných ľudí je to isté. Ak by si sa milovala s chlapom len tak z nudy,že to odležíš a mala by si aj plodné dni,je menšia pravdepodobnosť otehotnieť akoby si sa milovala s chlapom na ktorého máš,chuť,aj keby si nemala plodné dni skôr otehotnieš,ak sa ti chce.