Pomôžete mi?

Príspevok v téme: Pomôžete mi?
sikavka

S mojím chlapcom sme to obidvaja ešte nerobili. Robíme len sem tam také, že on nemá nohavice iba slipy a ja mám aj nohave. A ide to. A preto mi je to čudné. Ráta sa aj to už ako pohlavný styk, a môže mi tým dajako pretrhnúť blanu, alebo je to len dáka detská obkluka a nemusím to brať vážne, kým to nepokročí ďalej? Vopred ďakujem

sikavka

cici: Ja sa len proste bojím, vieš? Tak ma skús pochopiť. Mama ma chce dať očkovať proti rakovine maternice alebo dačo také, a tam ževraj musím byť panna, a tak sa snažím predísť dákej nehode. Ale aj tak sa mi zdá divné, že by som musela byť panna, čo vy na to?

kikina

mne sa nahodou pretrhla ked som mala 5 rokov a skusala som po starsom bratovi gymnasticke prvky, sa natahoval nohy ruka a pod. a ja ako male dievcatko jasne ze po nom, no a odrazu uz len krv zo mna tiekla , moja sestra ma isla umyt a az neskor som zistila ze moja panenska blana je fuc, po prvom sexe som necitila ani bolest - a ani krv nebola ani nic podobne , proste to bolo okej- taze ak cvicite a ste panny neprehanajte to.

cici

pre boha,,,no ako pretrhnut blana, ked ty si oblecena a on ma slipy,,ako no comment,ale uz ste fakt blby,,,ci co?? Sak ked ti tam ako hovori lolita22 neda palce, svojho vtacika,,alebo predmety,,tak sa len tak bez nicoho nic nepretrhne,,pre boha

bubina

neber to vazne ja som to robila s chalanom aj pol roka a aj pri tych detskych oklukach som dosahovala orgazmus, brat vazne som to brala az po prvom milovani.