Ako sa chlap može na dlhší čas zbaviť ochlpenia ???

Príspevok v téme: Ako sa chlap može na dlhší čas zbaviť ochlpenia ???
fero tarababa

Zdravím, patrím medzi tých "štastlivcov", ktorý majú snáď viac chlpov ako vlasov. To hlavne na hrudi , bruchu a chrbte. Ako sa toho možem zbavit ? Ak sa oholím, tak už na druhý den vyrastaju malé chlpky, čo vyzerá este horsie. Snáď nikoho neprekvapí, že s depilačnými pomockami nemám skusenosti.Viete mi poradiť, hlavne ženy v tomto budu urcite mudrejsie, ako sa mám tých chlpov zbaviť. Nemyslím tým rady typu : choď na laserovú operáciu a tam ta toho zbavia za smiesnych pár desiatok tisíc :-). Ale skor, ci existuju aj pre muzov nejakú depilacne pasiky alebo co. Vdaka

netool

Ahojte. ja mám doma lasérový epilátor tento: -odkaz odstránený- a som s ním úplne spokojná ..- jasné že výsledky neuvidíte po týždni, ale chce to trpezlivosť, keďže to nie je také silné ako v salóne.. keby bolo tak by sa asi polovica žien kvôli kráse a hladkej pokožke dopálila))

panacik

AK SI ODSTRANIM CHLPKY VOSKOM ALEBO CUKROVOU VODOU{pisali ste o tom}odstrani to uplne alebo ostane take nieco ako no strnisko ked sa niekto oholi ziletlou alebo britvou........

Deee

navstiv kozmeticku a ona ti to pomocou vosku odstrani, k tej mojej chodi par muzov a z roka na rok jej pribudaju muzski zakaznici tak drzim palce

fero taraba

Dakujem všetkým za príspevky a rady, som rád, že sa niekomu zdá ochlpenie sexi, ale mne nie, teda na hrudi si plánujem chlpi nechat, beriem to ako znak mužnosti a nevadí mi to, ale na bruchu a chrbte sa mi to nezdá byť moc pekné, preto som sa na toto pýtal, takže ešte raz dakujem, a prajem krasne sviatky

fgf

chlpaty chlapi su sexi? ano, ked je to v normale...ale to co popisuje fero, je uz podla mna tzv. opicovite ochlpenie(teraz som to vymyslel) a to veru ze dobre nevyzera...no nemam pravdu fero? :)

aniz

kup si elektircky depilator. ale taky co pusta elektrinu do korienku a on vypadne,vyjde to lacnejsie ako kozmeticka.