zápaly, výtoky, zúfalstvo

Príspevok v téme: zápaly, výtoky, zúfalstvo
macka28

Prosím vás o radu, ak ste niekto mali podobný problém. Som po preliečení na chlamýdie, vraj u 80% prebiehajú bezpríznakovo, ja som mala bolesti i výtok. Výsledky z výterou a moču sú už ok, ale stále cítim pichanie v brušku, výtok je tiež, hoci iný. Myslím, že sú to kvasinky, ja sa z toho vyliečim, ale myslím, že je to ping-pong medzi mnou a partnerom. Prečo lekári neliečia oboch? Ako sa dá zistiť, či sú vaječníky zapálené? Na sone sa ma lekár spýta, či mi nenašli niečo na vaječníkoch, tak ako sa to vlastne zisťuje?

akinom007

melody/ ano mal by sa preliecit aj partner a to vzdy aj ked nema priznaky, moj gyn.mu vzdy nieco predpise dokonca uz bol aj u urologa

melody

Ahojte,poradte mi prosím.Mám casté angíny a v lete som k voli nim skoncila v nemocnici o mesiac na to mi vzali mandle.Mávam casto kvasinky ktoré vzdy preliecim ale liecim sa len ja tak priatel musi ist tiez podla toho co tu citam.Jak to ze mi to doktor nepovedal?Inak ked mam ty caste vytoky tak sa chytam za nu a voniam si ich aby som citila ci sa nevracaju kvasinky a potom si utekam umyt ruky,taky blbí zvik.Zacínam sa bat ci mi je lebo tymto zvykom som si mohla sposobit pohlavnu chorobu.Alebo nie?V pondelok idem k doktorovi.Da sa sifilis,aids a pod preniest ked sa slina spoji zo slinou alebo slina z vytokom,ci naopak.To ze ked je ranka je jasne.Diki za radu.

damian

Urinoterapia (v tomto pripade vyplachy mocom) su jednou z najucinnejsich terapii pri roznych zapaloch - vytokoch. V lekarni si kupte klistir, naplnite mocom a robte vyplachy.

maria kollarova

mavam vytok a je sfarbeny do zelena a poslendnej dobe masvrby posva mozem tam mat vyrazky?poradte prosim.

beb...

i ja mam problem s vytokom. casto sa sprchujem ale snazim sa ho vymyvat uz z vnutra. je strasne lepkavy biely a ... no kysly. u gyneekologa som bola. predpisal mi krem na candidu. povodne svrbenie preslo ale vytok je stale rovnaky, neviete mi poradit?? ten doktor je strasny tupec, uz som tam koli tomu bola dva krat.

fnuk:(

ahojte...mam obrovsky problem mam iba 14 teda za 4dni 15 a uz asi rok alebo dva mam biely vytok nie hrckaty ale vzdy ked pridem zo skoly mam kusok nohaviciek biely...najprv som si davala take male vlozky...ale kedze uz mam 15 za chviu by som chcela vyskusat aj sex a s tou vlozkou alebo vytokom to urcite nepojde...prosim pozte mi..som strasne zufala

jada

Mam 21 a už od puberty mám problémy s výtokmi.V čase Vianoc minulého roku som z bezradnosti šla k homeopatovi a po skončení liečby som mala pokoj asi tri mesiace.Doma som však našla Polygynax a tak ho užívam už druhý týždeň.Úprimne si však myslím, že tieto stále sa opakujúce problémy zapríčiňuje znížená imunita...

troubler

Dobry den,neviem ci to ma nejaku suvislost,ale pred 3 rokmi sa mi podarilo prestat fajcit a od tej doby pozorujem,ze pri jedle hlavne ked uz zacinam citit,ze sa my zaplnuje zaludok,tak hrozne soplim a neustale musim smrkat.Mam plny zaludok po jedle zacnem kychat aj 20 krat za sebou.Je mi to hrozne neprijemne,beriem antidepresiva{esprital},ktore mi soplenie potlacaju,ale to mi neriesi moj problem.Tie lieky beriem,s ineho dovodu.Ak ma niekto skusenost,alebo mi vie poradit.Vdaka vam.