zápaly, výtoky, zúfalstvo

Príspevok v téme: zápaly, výtoky, zúfalstvo
macka28

Prosím vás o radu, ak ste niekto mali podobný problém. Som po preliečení na chlamýdie, vraj u 80% prebiehajú bezpríznakovo, ja som mala bolesti i výtok. Výsledky z výterou a moču sú už ok, ale stále cítim pichanie v brušku, výtok je tiež, hoci iný. Myslím, že sú to kvasinky, ja sa z toho vyliečim, ale myslím, že je to ping-pong medzi mnou a partnerom. Prečo lekári neliečia oboch? Ako sa dá zistiť, či sú vaječníky zapálené? Na sone sa ma lekár spýta, či mi nenašli niečo na vaječníkoch, tak ako sa to vlastne zisťuje?

biba

ahojte.mne na bezne zapaly posvy velmi pomaha cajovnikovy olej.ked ma to chyti, najprv nasadim ten.obsahuju ho vaginalne gely, ktore dostat v lekarni (Femigel, Femisan),dobre je aj robit si priamo vytery posvy tamponom, namocenom v roztoku vody a par kvapiek oleja alebo kto znesie aj neriedenym (ake pozor stipe to poriadne).Vybornou prevenciou je aj pouzivanie intymnych gelov, ktore cajovnikovy olej obsahuju (ja mam overeny od Dr.Muller pharma - ten obsahuje aj kyselinu mliecnu).
ja teda na zapal idem najprv takto "od prirody" v kombinacii so zenskym cajom.ak to vsak nepomaha po niekolkych dnoch, treba pozriet doktora, ktory nasadi daku chemiu.
a este nieco - spodne pradlo len klasicke bavlnene, v pracke ho povyvarat na 95ke a utierat sa tam dole zpredu smerom dozadu a povelkej sa dobre umyt. Dufam, ze to niekomu pomoze, o tejto stranke som nevedela, a tak som presla vselicim, kym som objavila tento sposob.Zdraviu zdar!

alicka05

caute mam taky problem ...asi pred tyzdnom ma z nicoho nic zacala svrbiet posva a neviem co sa deje..co to moze byt??prosim poradte

letuska999

ahoj holky potrebujem radu ak mam zlty vytok pri kt. pocitujem palenie a svrbenie ,neviete mi poradit o co ide??????prosim!

123456

neberies nahodou HAK? vtedy sa zvyknu vselijake zapaly vliect... ja som mala tiez problemy... odkedy neberiem, vsetko je oka

6-tka

sinnovea1:
ako to, že neberieš nič? To sa má samo len tak od seba vyliečiť, ci ako?
Spomínaš nejakú baktériu v pošve, ani proti nej neberieš žiadne lieky? !
Máš aspoň výplachy Tantum Rosa? na vyčistenie sa od výtokov? Nerozumiem,...asi nemaš dobrého doktora, lebo takýto prístup by som si nenechala!
Mimochodom my s priateľom sme nemali sex odkedy sa liečime, teda už 6 týždňov. Včera som bola na kontrole, dobrala som lieky čo mi predpisal a počas prehliadky mi Dr. zvestoval, že je už všetko v najlešom poriadku, zápal tam už nieje, všetko je čisté ... teda aspoň čo tam on vidi. Opäť mi zobral výter z krčka maternice aj krv na kontrolu na chlamídie, či sú už mimo mňa alebo ... To "alebo" dúfam, že nebude...
Taktiež išiel na kontrolný výter aj priateľ...
Držte nám prosíííím vás palce, nech je to už za nami...
sinnovea1: Robil Ti Tvoj Dr. aj nejaké laboratórne vyšetrenia? Dáj si na tzom záležať nech to stojí čo to stojí!!!! Radšej skôr, akoby už malo byť potom neskoro!!!
Držím Ti palce!!!!

6-tka

jen: Výborný lekár je na Rastislavke, Dr. Sedliak!!! Odporučam, si u ňho ako v bavlnke!!!
Výborna ambulancia, milá sestrička a este milší doktor!

Zájdi tam

sinnovea1

Ahoj 6-tka a macka28
ja som na tom rovnako. Uz asi rok a pol ma lekar lieci kvoli vytoku v posve. Stale sa mi to vracia. Teraz mi zistil aj ranku na krcku maternice. Mam prist na kontrolu po troch mesiacoch.Neberiem nic, len cakam do kontroly. S priatelom vsak stale mame sex. Hrozne sa ale vzdy bojim, ze sa mi ta ranka zvacsuje. Vraj to totiz vznika nejakou bakteriou pri pohlavnom styku. Sme spolu uz 2 roky a nemala som ja ani on nijakych inych sexualnych partnerov. Neviem co robit.
Ak viete poradit,poslite mail:slnecnica.31@post.sk
Este neviem ako to tu funguje a ci si vobec tento odkaz precitate.
Diky moc

6-tka

355:
ahoj, môže byť na tom nejaká pravda, nevorím, že nie. Veď naši predkovia nepoznali takéto všelijaké choroby aké sú dnes... A prečo? jedli to čo im dala priroda ... žiadne chemikálie, a ani s hygienou to nepraháňali...
Je to aj o spôsobe života a životosprávy.
Určite s tým niečo urobím a to čo najskôr.
Ďakujeme