zničené a poškodené vlasy

cocodrilla

Ahoj, potrebovala by som radu ako sa zbavit prelezaniny vo vlasoch vzadu na hlave. Ked nemam prave umyte vlasy, tak to musim nejako maskovat. Je to neprijemne a nechcem si umyvat vlasy kazde rano. Ak by mal niekto s tymto podobne skusenost a pozna riesenie, potesilo by ma, keby ste mi poradili.
dakujem ;)

shellis

Mám suché a poškodené vlasy a používam jednoznačne GLISS KUR alebo ELSEVE. Velmi dobre zvláčňujú vlasy.

matullilik

no ja som si prednedavnom kupila od SCHWARZKOPF GLISS KUR HAIR REPAIR v takej zltej tube kde je šampón + 1/3 intenz. hydratacnej kúry proti stiepeniu vlasových končekov lebo sa mi zacali trosku konceky tak stiepit a boli suchsie a ja som nadmieru spokojna, fakt velmi dobre je to a tomu kto ma viac poskodene vlasy by som odporucila este k tomu aj balzam na vlasy, gliss kur nepouzivam prvy krat a zatial vzdy naplnil ocakavania

asija

ani jeden ani druhý,vyskúšala som takmer všetky značky a ak ti to mám predviesť na stupnici tak to vyzerá asi takto:1.Klorane 2.Palmolive
pri značke GLISS KUR sa o kvalite hovoriť nedá.Ja používam lopúchovú vodu od dixi a šampón KLORANE tmavo hnedý je to fakt vitamínová bomba!Po 1.umytí uvidíš zmenu.Podsrihnúť je nevyhnutné.

jajav1

Ja som mala s gliss kuru mastné a ťažké vlasy. Head and shoulder je celkom dobrý, ale ja používam už dlhé roky Pantene Pro-V. Mne osobne vyhovuje najviac. Mám po ňom pekné lesklé a hebké vlasy. No a samozrejme pravidelné podstrihovanie. Majte sa

dedo_vsevedo

Vhodny je aj sampon s obsahom oleja z australskeho cajovnika.Skuste pouzivat viac prirodne znacky ako "glis kur"

veronika

ahojte, ja mam uz xkrat farbene vlasy a momentalne dost znicene...ak si ich neumyjem samponom od fructies na obnovenie struktury, vyzivovacim na poskodene vlasy, alebo tym od gliskuru 19 total repair...tak su ako krep, ani si ich nerozcesem.