neustala ospalost

Príspevok v téme: neustala ospalost
neviemani

dobry den,
mam problem,ze sa stale citim ako pod vplyvom nejakych omamnych latok, proste som taky unaveny,,a oci sa mi zatvaraju,,,ani sa mi nechce velmi spat,ale som taky zvlastny proste,,,a citim sa tak ako keby som nezil v realite,,ale ako keby to bol len sen,,
tento pocit mam uz mesiac aj daco,,,chodil som po vysetreniach nikde nic,,,na krvi nic nezistili,dalej rtg pluc nic,,,echo srdca nic,,sono brucha tak isto nic,,jedine zaujimave, zistili na očnom,zmeny na očnom pozadi,,ako keby som mal hypertenziu
apritom tlak vysoky nemam,,
este jedna vec,,asi cca od vtedy ako mam tento pocit,,som chcel vyskusat marihuanu,a tak som sa dal dole,ze som musel ist do nemocnice,,,nemohlo vtedy dojst knejakej poruche v mozgu aelbo co?

[zruseny12]

ty kde si bambulka?tiez nieco kuchtis?no uz je zase cas na nieco pod zub,nie?ja by som niekedy stale len jedla...u nas vyzera teraz na vecer, ze buse pekne...co porabas ozvi sa...

[zruseny12]

nepresla som, nikde spala som...a neviem co su to chlamidie,najdi si vo vyhladavani tem a tam sa ti objavi diskusia o nich,alebo RNG,ti moze poradit...ja som to este nikdy nehladala a sama mozno to tiez potrebujem...

RNG

vynechavanie dychu(sleep apnea) je obvykle sposobena ciastocne uzavretymi nosnymi pasazami roznym nepotrebnym tkanivom, vcitane polypov a hyperplazie.
Castejsie som spominal, ze na odstranenie extra nepotrebnych tkaniv pomahaju enzymi a jod.
Inac lekari maju rozne operacne procedury alebo pristroje pumpujuce vzduch do pacienta v noci.
Odporucenie na stratu vahy a prestat fajcit su tiez dobre. Pri strate vahy znamena menej jedenia a cast enzymov predtum spotrebovana na stravenie jedla odburava nepotrebne struktury.

bambuľka26

Ahoj Mariaa, čo, prešla si na iné témy, alebo oddychuješ? Ako sa ti majú ruky? Predstav si, ja dnes nie som ospalá. Práve som sa objednala do SPÁNKOVÉHO LABORATÓRIA v Košiciach. Objednali ma 15.6. v nedeľu večer. Celá som z toho, pardon-vysratá. Dajú na mňa vraj 8xviac káblikov, ako pri EKG, na hlavu, ruky, brucho, líca, no tvár, na nos vraj tzv. motýlika. Mne v noci vraj vynecháva aj dýchanie. Kardiológ ma posiela už rok a keď že v máji mám ísť k nemu na kontrolu, tak som sa rozhodla, že ho už nebudem vodiť za nos, a ani seba, lebo sa ešte nakoniec v jednu krásnu noc vo sne zadusím a bude po mne. Takže tak.Neviem ani, kde to v KE nájdem, ale mám ústa...
Mariaa, nevieš prosím ťa, čo sú to tie chlamídie? To mi tiež majú z krvi vyšetriť. Niekde som o tom počula, ale neviem čo to je.

bambuľka26

Bože, ty si šikovná, a čo si piekla? a ja ešte stále tu čumákam, no už aj bežím aj ja do kuchyne, hádam sa nedám zahambiť ?! Ozvem sa, papá

bambuľka26

To je hrozné, keď si sadnem k PC, neviem sa od neho odtrhnúť, lebo sa stále nájde nejaká téma, ktorá ma zaujme a ja by som tak rada pomáhala ľuďom, ale keď nie ináč, aspoň psychicky. Veď preto si tu všetci píšeme, Nie? Odpadúvam od hladu, tak bežím aj ja niečo rýchle urobím a potom sa"uvidíme" Papá

[zruseny12]

ahoj...tak dufam,ze ti aj pomozu...tak ok,potom si popiseme,ale nemusime nejak rozoberat moje probl.lebo aj tak nic nevyriesime...ja sa budem musiet snazit si najst inu pracu,lebo pochybujem,ze by som mohla robit a neplnit plan....keby neboli dvihli normu tak v pohode to este islo i ked tiez ma vsetko bolelo,ale zvykla som si nato,a uz to slo,ale teraz uz fakt to z odrenymi usami stihama to uz je stress a ja sa musim tomu vyhybat...tak idem si nieco urobit jest,lebo som hladna ako vlk :))))......a potom neskor ak nebudem unavena /alebo ty ak nebudes unavena/tak mozeme popisat.Zatial- pa

bambuľka26

Ahoj MAriaa, aj RNG. Prečítala som si vaše info. Práve som dorazila z infektológie. Dali mi vyšetriť krv -hormóny(doBB), chlamídie, minerály a čo ja viem, čo všetko. Vyťahali zo mňa 5 skúmaviek krvi. O 3 týždne budú asi výsledky. Spala som celkom OK, až na tie poražené ruky, veľmi ma bolia. Prsty som si nevedela ani zovrieť. Myslím päste. Ja mám 52, donedávna som bola čiperná, plná energie, ale ako ma prepustili, stala sa zo mňa troska, ako tomu ty hovoríš. Všetko ma bolí, mám aj depky. Jedného dňa sedela na mojej stoličke jedna mladá žabka, ktorá nevedela pracovať ani na PC, ale bola"atraktívna" riaditeľ mi len toľko povedal na vysvetlenie, aby som ju zaučila a mne ponúkli robiť"vrátničku" z asistentky konateľa. Pochopíš to? Viem, že nie som najmladšia, ale to neznamená, že neviem pracovať. Som veľmi zodpovedná, spoľahlivá a učenlivá. Chodím po tých výberových konaniach ako do kostola, neskutočne veľa sa učím na ne, ale to som ti asi aj písala, a teraz na mne prepukla vyčerpanosť. Invalidita zrejme neprichádza do úvahy, a po 1 roku mi už aj sociálka prestane platiť PN-ku. Neviem si ani len predstaviť, ako budem ďalej a z čoho žiť.Hmotnú núdzu nedostanem, lebo manžel má o 50 sk vyššízárobok ako je životné minimum pre dve osoby(deti sú už samostatné, ale slobodné).
Mariaa, ani si nevieš predstaviť, ako ma táto forma komunikácie lieči. Viem, že mi všetci na tejto stránke chcú len pomôcť, nikto nikomu nič nezávidí, neklebetí, lebo sa nepoznáme, som nesmierne rada, že vás tu mám. Teraz bežím so psíkom piši a kaky urobiť, lebo sa už pýta, teraz som prišla, manžel je navýchode na služobke a potom sa ti zase ozvem a rozoberiem tvoje bolestivé problémy, OK? Zatiaľ papá