neustala ospalost

Príspevok v téme: neustala ospalost
neviemani

dobry den,
mam problem,ze sa stale citim ako pod vplyvom nejakych omamnych latok, proste som taky unaveny,,a oci sa mi zatvaraju,,,ani sa mi nechce velmi spat,ale som taky zvlastny proste,,,a citim sa tak ako keby som nezil v realite,,ale ako keby to bol len sen,,
tento pocit mam uz mesiac aj daco,,,chodil som po vysetreniach nikde nic,,,na krvi nic nezistili,dalej rtg pluc nic,,,echo srdca nic,,sono brucha tak isto nic,,jedine zaujimave, zistili na očnom,zmeny na očnom pozadi,,ako keby som mal hypertenziu
apritom tlak vysoky nemam,,
este jedna vec,,asi cca od vtedy ako mam tento pocit,,som chcel vyskusat marihuanu,a tak som sa dal dole,ze som musel ist do nemocnice,,,nemohlo vtedy dojst knejakej poruche v mozgu aelbo co?

[zruseny12]

dakujem RNG,ja uz beriem vsetko,co treba,len teraz pracu by som potrebovala primeranu k svojmu zdraviu...lebo teraz kde som zacala chodit,tak ma dali na jednu pracu nemohla som to robit,tak mi dali inu,tu som zvladala,ale zdvihli normu a ja uz nestacim,je to na mna a moje telo vela...a zase nechcem zase pytat inu pracu v tej firme,lebo sa uz aj tak citim blbo a nepotrebujem aby zo mnou tam pohadzovali ako zo spinavou handrou...mam tiez svoju hrdost a bola som niekedy velmi dobra v praci...a myslim si,ze je vela ludi ktory nas chorych vobec nechapu kym sami nebudu mat zdr.problem.Ale,na druhu stranu chapem,ze kazdy chce len cloveka co poda vykon...no, co uz budem hladat dalej pracu...

RNG

Pri nedostatocnej absorbcii mineralov(zle travenie, hormonalne vypadky...)telo rabuje mineraly z kosti.
Kedze v kostiach je ulozene vo forme nie prilis vhodne pre transport telom(nerozpustne vo vode alebo velmi slabo rozoystne vo vode) na chladnejsich miestach v tele sa casto krystalizuju rozne kostnew vyrastky.
Popritom ale telo trpi na nedostatok mineralov a snazi sa "ekonomizovat" tj vypinat co najviac.
Odburavanie mineralov(osteoporoza) je dovodom pre stratu vysky, mikropraskliny v chrbtici a celkove vacsiu moznost zlomenin kosti.
Mikropraskliny na chrbtici povolia presakovanie kvapaliny z chrbtice von a to je dovodom zapalov a opuchov vedla chrbtice, ktore su velmi bolestive.
Riesenie:zlepsenie travenia a /alebo doplnenie mineralov potravinovym doplnkom na kosti s dobrou absorbciou.
Odporucam napr Bone reinforcer alebo este lepsie absorbovatelny Bone essentials a brat ich s niecim zelenym, ako napr Spirulina pre lepsie zabudovanie do kostry.
Hormonalne vypadky treba adresovat osobitne, lebo z roskolisanymi hormonalnymi hladinami suvisi hromada poruch, nielen zle hospodarenie s mineralmi, ale aj zle travenie, nervove poruchy rozneho typu od paniky az po depresie a tetanie.

[zruseny12]

prajem pekny den bambulka,no ja som hore od 5hod.citim sa vyspata,ale ruka-palec stale je slaby a mala som opuchnute aj oci,chrbtica pobolieva,a v noci som sa budila mala som uplne strpnutu ruku...k tomu koenzymu Q10,ja som ho brala niekedy,ale kedze beriem dost doplnkou tak ten som teraz pred nedavnom prestala brat,a ja si ho kupujem a je dost drahy ,lebo je z lekarne...zajtra chcem ist k lekarke,lebo ked som bola u neurol.ta mi dala papier aby mi obvodna urobila IONOGRAM,ja som tam nebola,lebo som zacala chodit do prace a nejak som nemala potrebu,/aj tak viem ,ze mi povedia, ze je ok/ale zajtra tam idem i ked mi to povedia.K tej praci-navliekam na konektori/na take suciastky-gumicky/a potom este s fixou znacim urcite miesta.Pri tom sedim,to nevliekanie je narocne na ten prst a ruku,/mna ten prst a ruka boleli uz predtym,lebo vela pletiem prakticky od 15-nastich rokov a mam 40-dcat/a pisanie-znacenie zasa na ramena chrbat a tiez ruku.Dvihli nam normu,a zda sa, ze ja uz to nezvladnem...a neviem ako by reagoval na to veduci keby som normu neurobila...zajtra sa chystam do prace,lebo tam mam aj veci aj este nejake dni nezaplatene...tak neviem, co bude.Neviem ani aku pracu by som mohla vykonavat,ked mam take zdr.problemi...uz som pisala,ze som niekedy pracovala a vsetko som zvladala lavou zadnou ,ale odkedy mam tie zdr.probl.aj obycajne varenie ma vie unavit,a vsetko ma boli/je to zrejme s toho,ze mam mierne odvapnene kosti/lebo ked vela robim tak cele telo ma boli,nie len kosti,ale aj svali tak sa zacnem cela triast a je mi velmi zle zacnem tazko dychat a je po robote k tomu sa prida este bolenie hlavy unava padanie viecok a je zo mna hotova troska,vcera mi prave kamaratka povedala,ze ani na to nevyzeram,ake mam zdr.problemit,tak sme sa smiali,ze radsej jej poviem,ze co mi nie je ako co mi je.../...ale,ja by som radsej do prace sla,ako sediet doma:((((...........no necham toho a ty ako si sa vyspala,dnes ti budem drzat palce....aby si dobre dopadla...u nas prsalo...tak to bude zase den na houby s tlakom...ale co uz inak to nejde musime nejak s tym zit....Maj sa krasne zatial...

bambuľka26

Ďakujem RNG, máš úžasný prehľad o témach a vždy a vpravý čas sa zapojíš a poradíš.
Ešte raz ďakujem. Kto si? Si lekár? Vieš poradiť aj produkt na nenormálne bolesti chrbtice, mám lumbago ťažkého stupňa s opucho, a zúžený spinálny kanál a ešte aj nejaký osteophyt. Ďakujem, pekný večer

RNG

Klinicky ucinne davky Co Q 10 su od sto miligramov denne a ti ide uz do penazi, nebudte prekvapeni. Vyrobca zakladneho materialu su Japonci a ti nie su lacni. Ostatni vyrobcovia to len davaju do kapsuli a tabliet a balia.
Kokosak a B-12 sublingual su lacnejsie alternativy na energiu.

bambuľka26

Ešte som ti zabudla povedať, že ten Koenzym Q10 je fakt dobrý. Moja sestra si bez neho nevie predstaviť deň. Vraj ju to tak"povzbudí" a dáva silu a nie je ani unavená. Vyskúšaj. Čítala som tú stránku, kde ju odporučuje RNG. Stojí to okolo 130-200Sk, už neviem presne.Dobre sa vyspi!

bambuľka26

Mariaa, teraz som si sadla k PC, ale aj ja budem končiť. Nuž, čo som povedala, že ti tento týždeň bude veľmi dlhý a náročný. A ak nie je tajomstvo, môžeš prezradiť, čo robíš s rukami? Myslím v práci. Vidíš, ja nie som v práci a predsa sa ešte aj budím na bolesti rúk a lakťov, a o prstoch ani nehovorím. Je to hrozné, viem, čo prežívaš, oddýchni si. Ja idem zajtra k infektologičke kvôli únavovému, či akému syndrómu. Som zvedavá, čo je to za vyšetrenie. Tak dobrú nôcku a dávaj na seba pozor!Papá

[zruseny12]

bambulka,ahoj,ano uz som doma,bola som sa vysprchovat a idem do postele som strasne unavena,dnes som ledva ze urobila normu dostavala som krc do ruky...a domov som sla jak namesacna zajtra neidem ani do prace mala som aj zimnicu....bojim sa aby sa mi nieco nestalo z rukou,a ruky potrebujem stale...palec ma boli a kost...mam ho uplne slaby...zajtra sa ozvem dnes som na PC ani nebola...prajem pekny vecer a dobru noc...pa

bambuľka26

Mariaa, už si doma? ako prešiel dnešný deň? Udialo sa niečo zvláštne? U nás prší-fúúúúúj! Zajtra idem kvôli únave k infektologičke, som zvedavá, aké je to vyšetrenie. V piatok idem zase na vyšetrenie nejakým špeciálnym prístrojom, ale to len večer, aj na to som zvedavá. AK sa ti chce, ozvi sa. Čo hovoríš na tie Ježišovské a satanovské témy?! Je to neskutočné akí vedia byť ľudia... iste niekomu udrela puberta na mozgy! Papá