neustala ospalost

Príspevok v téme: neustala ospalost
neviemani

dobry den,
mam problem,ze sa stale citim ako pod vplyvom nejakych omamnych latok, proste som taky unaveny,,a oci sa mi zatvaraju,,,ani sa mi nechce velmi spat,ale som taky zvlastny proste,,,a citim sa tak ako keby som nezil v realite,,ale ako keby to bol len sen,,
tento pocit mam uz mesiac aj daco,,,chodil som po vysetreniach nikde nic,,,na krvi nic nezistili,dalej rtg pluc nic,,,echo srdca nic,,sono brucha tak isto nic,,jedine zaujimave, zistili na očnom,zmeny na očnom pozadi,,ako keby som mal hypertenziu
apritom tlak vysoky nemam,,
este jedna vec,,asi cca od vtedy ako mam tento pocit,,som chcel vyskusat marihuanu,a tak som sa dal dole,ze som musel ist do nemocnice,,,nemohlo vtedy dojst knejakej poruche v mozgu aelbo co?

bambuľka26

OK, zajtra si napíšeme, dúfam, že noc bude ako tá dnešná, hoci zuby ma zase štvú.Dobrú noc. Ja tiež rada pozerám tie seriály, nuž aj na panelák si zvykám, tam hrá Viki Ráková a tá mi je susedka.Už síce tu nebýva, ale tu vyrastala, poznáme sa dobre, celá rodina. Je ten svet malý!

[zruseny12]

tiez idem pozerat na TV,chvilu...ale,ja uz asi nepridem,lebo to zbehne ako voda a ja sa okolo 20hod.uz pripravujem do prace a do postele,tak ti zelam krasny vecer a zajtra krasny a pohodovi den,ked pridem z prace ozvem sa...ja sa rada pozeram na ruzovu zahradu,ale ju zacali davat neskor a ja uz vtedy idem spat...rada pozeram aj na Namocnicu na okraji mesta,tam v tej nemocnici som porodila syna aj som tam bola ked som mala problemi...rada sa na to pozeram...tak sa maj krasne zajtra sa ozvem.paaaaaa

bambuľka26

Ahoj, nuž, tak som tu. Predstav si, poobede prišiel na mňa útlm, zamračilo sa a tie porazené zuby ma začali bolieť zasa, tak som si pospala ako bábo. Teraz som sa zobudila, som zvedavá, ako budem spať. Teraz si pozriem REXA, zbožňujem toho psa, je úplne ako ten môj. Zatiaľ papá, ešte sa ozvem

[zruseny12]

no ako bambulka?mas sa ok?ja som vypila kavu tak dufam,ze viecka nespadnu trochu ma prebrala...ako si na tom ty?

[zruseny12]

ja tiez pisem na vselijake temi ,ale len pod Mariaa,som registrovana...a vsetko, co ta trapi je normalne mi v starsom veku,sak nie sme stari to nie,ale predsa starsi mame velky problem najst si pracu,ja som mala len teraz stastie tiez som bola doma 12rokov a viem o com to je...a tiez sme niekedy boli mlade a sikovne sak aj sme,ze?:)))).....len uz to zdravie tak nesluzi...tak idem aj ja od PC,paaaaaaaaaa poobede....

bambuľka26

Mariaa, chceš vedieť o mne viac? Prečítaj si tému AHOJTE a príspevok dr. jajbolí. Normálne sa teším, že sú tu takí ľudia, ktorí tiež majú problémy, neodsudzujú ťa, podržia ťa a dávajú ti silu. Nech si administrátor myslí, čo chce, ale toto je fakt téma"zdravie", lebo tento tzv. pokec veľmi lieči. Aspoň mňa. Ale už fakt idem niečo robiť, lebo si už pripadám ako závisláčka. Poobede si zase napíšeme, ako ste pochodili u lekára. Papá

[zruseny12]

ja idem az poobede k lekarovi az dcera pride zo skoly tak skocim aj na UP,teraz momentalne som si uvarila caj...a chystam sa aj zihlavovi zacat pit...no zuby to je tiez kapitola sama o sebe poznam to aj ja...a mala som take obdobie,ze u lekarky mi prichadzalo zle tazko sa mi dychalo atd.normalne som sa za to hanbila,ale mam dobru lekarku tak je to ok,odkedy beriem doplnky tak je to lepsie, ale aj tak ak nemusim k zubarke nechodim...su dni kedy my vyslovene PC VADI,taha mi to slzy potom kuycham smrkam,no ci nie som alergicka na PC,lebo som citala ze aj taka alergia uz je alergia na elektrom.smog alebo tak nejak....ale su dni kedy mi nevadi...ale aj tak ten PC je dost uzitocny,ze?