pomoc zle krammi problem

Príspevok v téme: pomoc zle krammi problem
nicoleta

ahojte tak ja vzdy som mavala krami slabe/normalne a prvy den uplne slabe az na druhy den >...... ale teraz mam krami od prveho dna uplne silne tak ze tampon ob normal mi vydrzal asi hodinku a uz som pretikla..... a ta krv je uplne jasna .. cerven .......ja som mala vzdy taku tmavu krv a taraz je jasna... neviete ze co to je nemoze to byt nejake tehot. krvacanie ze by som bola tehotna?maam 16 ....a este som doslala krami o 4 dni skor.... poradte mi ak poznate nieco na ich zmiernenie.. dakujem ....

pipina???

Divčatá,budte aspom trošku inteligentné a nepoužívajte výraz KRÁMY,je to otrasné a vobec sa to k žene nehodí...Moj názor...

sweetie

nicol, tampony su ok.to krvacanie moze byt zapricinene poskodenim vnutornej steny posvy, napr po prilis intenzivnom styku.pisala si aj ze si menzes dostala o 4 dni skor.tj nemusi to byt menstruacna krv. ak si mala vcera resp. den predtym tvrdsi sex chod hned k lekarovi, mozno to bude chciet aj nejaky steh

nicoleta

... tampon ... to je moja vec a je mi to prijemnejsie a neviem co je na tom zle ale ja sa pytam ze ci take poznate a neviete co to moze byt alebo ci je to normalne ......a nie nazory o tamponoch je to normalne a mne sa to zda hygienickejsie ako vlosky!