kolieskove korcule

Príspevok v téme: kolieskove korcule
ulina2

ahojte.hned jak sa otepli chcem kvoli zdraviu zacat aspon trochu sportovat. ako sport som si vybrala kolieskove korcule. avsak neviem sa rozhodnut resp. vybrat...bola by som rada ak by ste mi poradili. napr. aku mate vy znacku, model a kolko ste zaz dali. Dakujem za kazdu radu
-------------
Článok na tému "Inline korčuľovanie" www.zdravie.sk

..m..

worker nekupuj ja som kúpila aj s priateľom a šli sme ich vrátiť nekvalitné brzdy konkrétne boli prasknuté pri skrutke

mala_pilu

hmm barbinka pls porad:DD kedze si tu pisala ze si jazdila zopar rockov tak ja som len teraz s tym zacala aa nwm si rady chcela som lacnejsie korculky lebo mama mi drahsie nechcela kupit ale ako som po case zistila nevyhodna kupa aj ked peniazky vratili korcule za to nestali a ta zlomena noha ani nevravim priklanam sa k tebe lebo viem zee ked jazdis na agresivnych korculiach taa dolezita je aj znacka ani daky smajd:DD cize znacka daco stoji aj ked su nejake omyly na znackach ako nahodou ale noo podla mna USD su fajne aj ked too neodporucam lebo to nesu rekreacne ale moje oblubene xixi:DD aa otazka: aby som sa dostala k podstate zee ako dlho si sa ucila tak tak korculovat ako agresivne noo tak povediac ja sa teraz ucim len rok a necoo a zhruba dacoo tak zopar skokov ale mi to moc nejde tie konce:Dd vzdy len padam a nekedy sa netrafim na tyckuu a jedna otazka voskujes si tycku alebo korcule leboo ja vacsinou ani jedno lebo zabuden ale kamarat ze to je fakt potrebne ze to pomaha a nwm coo proste ze to treba aby sa neznicili co je na tom vlastne pravdy ja si raz za cas dam trocha vosku na korcule ale malokedy aked je bars drsny podklad tak smirglujem alebo sa to snazim navoskovat :Dd pls HEPL ME:DDD

zuzusa

Vrátim sa trochu k tomu jazdím tiež už asi 10 rôčkov, s toho tri roky predávam aj korčulky. Vždy poviem zákazníkovy že najdôležitejšia je papuča tá sa vymeniť nedá. Zato koliečka a ložiská áno je to brané ako spotrebný materiál. A značiek čo sa týka Filla a K2 majú najlepšie papuče potom Rollerblade a zvyšok by som vedela vysvetliť potom.

hanax

ahojte,bavíte sa tu o značke korčuli ale ja si myslím, že jednoznačne to vyhrávajú Rollerblade a Fila. Som majiteľka oboch značiek a som velmi spokojná. Vobec nezalezi na znacke, ide hlavne o to aby sa topanka korcule dokazala perfektne prisposobit nohe a uvedomit si nejake veci, napr:kolko ste schopni do nich investovat, ako casto ich budete vyuzivat a ci su na rekreaciu, preteky ci skakanie..a dalej na loziska, je pravda, ze ABEC7 su kvalitne, ale v mnohych pripadoch sa odporucaju radsej ABEC5

barbinka

kyblik: no pozri sa. ja teraz už moc nekorčuľujem. venujem sa niečomu inému. jazdievala som viac, keď som bola mladšia aj na agresívnych korčuliach. mala som v svalnaté nohy celkom. teraz chodím korčuľovať tak raz do týždňa na hrádzu, sem tam si zaskáčem.teraz totiž hrávam tenis a nemám moc na to čas.

barbinka

lilili: nie som. len som si povedala svoj názor a usiko sa bude do mňa za to navážať. ale už jej nebudem ani odpisovať, kašlem už na to.