zapal vajecnikov

dadaa

baby, som rada ze to rozoberate, ja mam taky isty problem, na pravej strane, ale nizsie ako je slepak, pulzujuca, paliva bolest..takze tiez utorok gynda

Lenulienka

No moze byt aj paliva bolest. Ja som mala palivu, mna nic nepichalo. Hlavne nestresuj, bud v klude, v teple, sprav si horuci kupel, a co najmenej sa pohybuj.

veveee20

ja neviem..je to taka paliva bolest...nie ako pisu symptomy k zapalu vajecnikov ze by to malo tak pichat..uf..tak aj sa bojim ze ci to nie je nieco vanee :( k doktorke sa chystam v utorok..len dufam ze vtedy bude ordinovat..

Lenulienka

Je dost mozne, ze ide naozaj o vajecnik, alebo aj nieco ine. Ja ked som mala bolesti v podbrusku, na pravej strane, tak som sla najprv obvodnej. Poslala ma chirurgovi, ci nejde o slepe crevo. Ten zapal vylucil, tak som sla gynekologovi. Potvrdil akutny zapal vajecnika. Takze ono to je tazko povedat. Fakt chod k doktorovi cim skor.

veveee20

ahojte..,ja mam tiez momentalne podozrenie na zapal vajecnikov..ale neviem ci opodstatneny..tak vam popisem moje symptomy :) a dufam ze mi poradite.. :( tekze: mam bolesti na lavej strane bruska..najprv to bolo take palenie zvisle, taka zvlastna bolest, teraz ma to momentalne boli nie picha tak nizsie na lavo skoro v podbrusku..mam vytoky, nie silne take slabsie, obcas ma akokeby napinalo..ale nevraciam, mam nechut do jedla..je to take divne..neviem ze s cim to suvisi..pobolieva ma aj tak pod zaludkom. tak mi prosim poradte ak viete.. :( dakujem pekne