uzivajte si zivot !!!!! prezradte cim sa riadite v zivote

radodajka

bambula, myslel, ze sa mas naucit gramatiku; ked si mylis ypsilony, potom je tazko uverit, ze to tvoje okolie je take hlupe, ako ho v kazdej svojej teme vykreslujes, resp. ze ty si super inteligetna, ked nevies pisat makke a tvrde i/y.

krejzygrl

Nikdy neopust toho,koho milujes kvoli nekomu,kto sa ti paci,lebo ten co sa ti paci ta opusti kvoli niekomu koho miluje.

toto je velmi poucne :D :
Fuck is easy , fuck is fuuny, many people fuck for money . If you think the fuck is funny, fuck yourself and save your money ;)

A nezabudnite na Murphyho zakon kt zarucene funguje: Vsetky veci sa pokazia v tej najnevhodnejsej chvili

riaaa

AHOJTE!
ja mám tých citátov, podľa ktorých sa snažím riadiť veľa, ale napr.: život nie je pierko, úspech aj neúspech sú len skúsenosťou, aby sa človek dostal ďalej, duchovne vyššie a stal sa lepším.
ale hlavne som sa v živote naučila, že: každé zlo je na niečo dobré, a aj veľké prehry či nepríjemnosti sú na to, aby nás niečomu naučili. a samozrejme: božie mlyny melú pomaly, ale isto a na každého raz dôjde- či v dobrom, alebo v zlom.
papa:-)))

poliewoocka

Neúspech nás učí, že porážka sa dá prežiť. Neuspieť nie je hanba. Hanba je báť sa vstať a skúsiť to znova...

pravda je taká...

v láske a vojne neexistujú pravidlá...
nerob iným to , čo nechceš aby robili oni tebe...
život je boj, láska je hnoj, ludia sú svine a preto žime:-)...
bez lásky je človek iba mrtvola na dovolenke...