Pleťová maska proti akné

lavila

..mozu, ked su taketo problemy, tak jednoznacne nie je dobre sa na ne len nejako prizerat a cakat co bude. Alebo ako to u deti v puberte chodi, cakat, ze tie problemy nejako same odozneju, prejdu. Ja som tiez tak vyckavala a k nicomu to nebolo. Dado Sens Purderm je momentalne pre mna hotova srdcovka.

dadulamil

Lavila túto značku som aj ja pozerala pre krstniatko moje, lebo má problémy s akné, ale neviem, či už aj deti, respektíve pubertiaci môžu takúto kozmetiku používať :/

lavila

..pouzivam len PURDERM, nevidim dovod na to aby som to kombinovala este s nejakou inou kozmetikou, ked viem, ze toto mi sedi a pomaha a nerobi mi to nejake zbytocne problemy.

Kamilita

perfektná je garnier pure - smohrejiva pletova maska akoze zatial som nic lepsie neskusila - a cenovo asi 1,5 eura na notino. sk

lavila

..problemy s akne som iste obdobie mala aj ja. Uz nastastie je to prec a za to vdacim kozmetike Dado Sens. Zacala som pouzivat PURDERM a plet sa mi vyrazne zlepsila a k tomu prispela aj hlbkova cistiaca maska z tejto rady. Pretoze ma dezinfekcne vlastnosti a taktiez redukuje zapal. :)

Emma37

Ja používam tieto masky od Garnier:-odkaz odstránený-. Majú ich v rôznych vôňach. Robila som si väčšiu objednávku cez Notino.sk a našla som tam tieto masky. Zaručene fungujú objednala som ich min. 20 a stále ich dokupujem. Jedna moja kamarátka mi poslala link na stránku so zľavami tak posúvam kuponyzdarma.sk:)

9titinka5

zeolitovy il je dobre na akne, uziva sa aj vnutorne zaroven, mne pomohol plet sa mi pekne precistila
-odkaz odstránený-

simka111

skuste si dať do pleťovej masky troška škorice, ale naozaj len trocha aby veľmi nepodráždila pleť.. pôsobí dezinfekčne a sťahuje pory :)