neviem sa s tym zmierit

dadah

rodrigez-sam si to teraz vlastne napisal. ak ti u partnerky nechyba pocit jedinečnosti je to dostačujúce. S tým sa treba naučiť žiť a nemyslieť na to s kym sa válal/a predo mnou, lebo je ľuďom prirodzene striedať partnerov, až kým nezakotvia v tom správnom prístave...:-) Buď hlavne spokojný, že tú svoju slečnu máš a nerieš už dávno zaschnuté spermie. Držím palce s prekonávaním

netrap sa

Je to normalne.....nechaj to nesprtaj .Ak budes velmi narusis vas vztah.Co bolo bolo teraz skusme najst ,najst to podstatne to co je v nas......:)))))).Bud dobra.

rodrigez

Dadah... ano, to je pravda, ale aj tak, ked niekoho stretnes na ulici a on sa tak na teba pozera... ze hm... tam som bol... to poznam... proste blby pocit... nema vsak zmysel sa tym stresovat... pokial mu na tebe zalezi, neda ti pocitit ze si len dalsia v poradi...

dadah

nie je dôležité koho mal pred tebou, ale že je teraz s tebou. mňa by skôr štvalo pomyslenie na to, že bude niekto po mne.

rodrigez

Jeeej vykasli sa na to... proste na to nemysli... ja mam tiez priatelku co uz nieco mala za sebou... nastastie som bol skusenejsi, tak ma to tak nepali... ale je to na hovno pocit ked si predstavis ze tam bolo uz zopar ludi... hlavne ked ich stretnes je to pekne o hovne... najlepsie je sa v tom nerypat... co bolo, to bolo... mne z toho tiez nie je moc dobre, ale snazim sa tym nestresovat...

cannonball

chichi, rucnymi pracami zrejme nemyslela, ze si to robil sam....zufala, jednoducho sa s tym zmier, minulost je minulost, aspon ma nejake skusenosti, co je na tom