nelubi ma

Príspevok v téme: nelubi ma
najsmutnejsialenka

lubim jedneho chlapca a on ma ani nepozna nevie ze existujem teraz je v amerike a pride v juny a ja sa do vtedy chcem uplne zmenit chcem opekniet setrim si peniaze na kozmeticku kadernicku a oblecenie a drzim dietu.prosim poradte mi ci som vobec normalna a ci mam niejaku sancu podla vas na neho zaposobit????a co by som mala este urobit aby som bola pekna prosim vas vsetkych opomoc

lenkakaka

ale vzdyy je taka moznost ale a ja ineho nechcem pretoze toho lubim a keby to tak nebolo necakala by som rok iba na nehoo

moniqa87

mysli aj racionalna, ved ziadna baba z ameriky by neutekala za chalanom na slovensko a ak by tam nejaku mal a naozaj ju chcel tak by tam ostal... zatial hlavu nevesaj a nehas co ta nepali a keby aj nahodou, tak peknych aj rozumnych chalanov je este stale dost a k to nevyjde nahodou s tymto tak potom s dalsim :-D

najsmutnejsialenka

jasne dobry napad ale teraz myslime pozitivne ale co ked pride s ameriky s niejakou kockou lebo za nim sa obzrie asi kazdy potom sa asi zabijem

moniqa87

zakial sa lepsie nepoznata tak asi nie, ale ak zistis, ze mate spolocne zaujmy, trebars sport a tak tak mu navrhni spolu si zasportovat... a take hovadinky

najsmutnejsialenka

dakujem take povzbudenie mi nedala ani moja najlepsia kamoska a myslis ked nie je s nasej dediny tak by som mala ist za nim akoze nahodou,?????nerada doliezam

moniqa87

asi myslis 15 vsak :-D
no neviem nakolko to u neho moze byt problem, ale myslim, ze to je u kazdeho ondividualne, lebo niektore dievcata dospievaju skor a niektore neskor, teraz myslim rozumovo, takze mu najprv musis dat sancu spoznat ta a takisto musis ty spoznat jeho, ktovie, mozno sa ti jeho povaha natolko nemusi potom pacit, ze ho uz nebudes chciet, chapes? a tak isto aj on, ak ta doteraz povazoval za sedu mysku a nevsimal si ta, tak sa naopak moze cudovat ako to, ze si taku skvelu babu doteraz nevsimol, chapes ma? takze ja do toho urcite nevidim tk ako ty, ale rozhodne ak sa ti paci sa s nim zoznam a myslim, ze potom uz aj sama budes vediet co dalej, drzim ti palce.... a este nieco, ked som mala 16 chodila som s 19-rocnym, takze myslim, ze nad vekom si hlau lamat nemusis...

najsmutnejsialenka

na pokec on asi nechodi....ale ma icq ale to neviem zisti a myslis ze v tom moze byt problem ze mam 115 a on bude mat 19????

moniqa87

na zaciatok musis daco vymysliet aby si sa s nim spriatelila a potom postupne zistuj co ma rad... vies kam chodieva, kde sa zdrziava, vidavas ho castejsie?... alebo nemozes si zohnat jeho nick na pokeci?