Matersky prispevok-3rocna almuzna

kristofova

Maria ty radsej neber meno bozie do huby, vrat sa na nabozenstvo a zistis ze nevzdelany clovek je hriesny clovek, lebo ludska hlupost dokaze velmi ublizit. Co sa toho zdravotnictva tyka, je zadlzene az po usi a ty by si bola rada keby ta lekar zadarmo osetril? Sa spamataj! Takto su ludia aspon motivovani zit racio. Kde si ty videla aby ti stat zhanal pracu? Ty si asi prespala dobu. A este som nezazila, ze clovek ktory sam nechce studovat, nemohol studovat, ty si asi z inej galaxie. A ze z coho sme zacali podnikat? Hovorim ze kazdy mal vtedy rovnake sance, tak sme sa chytili prilezitosti a doteraz sa nam krasne dari, vidim ze zavidis, lebo ty len doma cakas kedy ti stat v obalke aspon nejaku tu tisicu posle. Neboj mne nikto vtedy neublizil a som relativne stastny clovek, relativne preto, az nestretnem takeho cloveka ako si ty. Vsimla som si tu na fore ze bezne svojimi prispevkami iritujes ludi. Mozno vas zarazilo moje vystupovanie tu na fore ale ja si od kadejakych skakat po hlave nenecham... Pekny den prajem.

den

cogito ergo sum :-o

kazdy mame na nieco nazor a tomu verime, niekt.nepresvedcime o pravde, kt. pre zaslepenost nevidia a urazaju tu druhych ludi, ked sami nic rozumne nevyprodukovali...
A naco je to dobre, tym sa prispevky do rodin aj tak nezvysia, to je na panoch politikoch..je to len tlachanie do vetra.
Pre mna je clovek, kt. nevie ovladat svoje emocie a vulgarne sa vyjadruje neakceptovatelny a jeho nazor vobec neberiem do uvahy.
Tu je to tak anonymne, ze si kazdy povie to, co by do oci cudziemu nepovedal.
A kto len trocha hodnotne zmysla a je nad vecou a ma prehlad a ma iny nazor tak ho tu maju za nic.
Je prizemne sa hadat a urazat,potupenie cti kazdeho zranuje.
Uz sa to tu velmi stupnuje, som zvedava, kde to bude pokracovat, az kym nezrusia temu...

Niekto sa vyjadril, ze preco by mali bezdetne platit na deti cudzich zien...napiste Ficovi, aby vas oslobodili od platenia, ale potom, nepytajte prispevok na dochodok od deti tych zien:)
Zijeme v spolocnosti, kde by si ludia mali pomahat...ale niektorym to zrejme vadi a to, ze maju momentalne nadbytok
mozno raz budu mat nedostatok, moj nazor.

[zruseny12]

kristofova...20:14hod.vcera....ten prispevok,mohla by som ti par veci vyvratit,ale na co...nebudem sa s tebou hadat.

a stale trvam na tom,ze stat by sa mal postarat a zabezpecit ludom 3zakladne veci
-PRACU/od prace sa odvija velmi vela.../
-ZDRAVOTNU POMOC/zdravotnictvo/
-SKOLSTVO/zavisi od neho budicnost nie len cloveka,ale aj statu/
PRETOZE SU TAM NA TO,A NIE NA TO ABY SA HADALI URAZALI A NATAHOVALI...

a KRISTOFOVA...asi ty si zakomplexovana,lebo keby si nebola tak by si akceptovala aj inych,ale ten komun.ta poriadne zakomplexoval...vobec sa nechovas ako krestanka...a nemam komu,co zavidiet...nie som zavistliva...
takze sa maj krasne a radsej sa modli k BOHU aby sa ti nevratil tak otrasny komun.chuderka.len si zabudla,ze si sa zadarmo vyucila,tak aspon za to by si mala byt vdacna...a este jedna vec,ked si zacala hned po padu podnikat,tak za co?ked si bola vydiarana?:0))))......

dadada

Uf, ľudia, ja že sa tu dozviem niečo o rodičovskom príspevku, ako je to s tým novým zákonom atď. a vy ste tu všetci mimo témy, len sa navzájom urážate.

Lego, keď kritizuješ niekoho za gramatiku, tak len za predpokladu, že ju sám dokonale ovládaš, apropo "takýto-takíto ľudia", to si ma ako poučujúci vysokoškolák fakt sklamal.

kristofova

plus, ja som nikomu rit nelizala, bola som krestanka a riadna a komunistami som opovrhovala. A ludia ako Maria zatial ziadny nazor neprejavili, co som mala akceptovat? Tie jej tlachaniny? A rezim sa musel zmenit, vsetci sme len cakali kedy.

plus

kristofova,a keby sa nezmenil rezim,co by si robila?lizala by si nadalej zadok komun.?lebo vela je takych,ze za komun.sa mali dobre koli tomu,ze sa klanali komun.a ked sa rezim otocil,otocili sa ,prevratili kabaty aj oni.Kde ty,na ktoru stranu patris?a keby sa to zvrtlo,zasa by bolo plno pootacanych kabatov.Tak,co sa tu hrate na nejakych neviem, co.Ty by si sa mala zamysliet,co by si robila,keby sa to zvrtlo,kazda doba je nejaka a nech si kazdy povie svoj nazor,podla mna ty tu vystupujes ako pravi.komun.prezleceny za demokrata.Nenechas ludi,aby si povedali svoj nazor a ponizujes slusnych ludi.Ze ty nesudis ludi.

lenuliatko

dakujem ivka.ved verim ze je vsetko okey.mala sa stihla aj otocit lebo doteraz bola otocena tak ze sa zapierala nozkami do rebier.

ivkaxxxx

lenuliatko pisem sem, tam je zamknute.tiez som spadla asi v 7 mesiaci.a v pohode je vsetko.neboj.to sa stava.a doktori by neklamali...

ivkaxxxx

neuveritelne....niekedy sa az smejem...v com bol komanc dobry?ze okradol toho co mal a dal tomu co nemal, lebo nic neurobil preto, aby sam mal?za tej doby same svine mali moc.a zneuzivali ju.vsak bolo v telke nedavno jak nejaky slovak uteka zo zeme kde zacina komunizmus.predtym tam usiel zo slovenska.teda, nechcela by som zit v strachu.sice nevzdelanec co sa o nic nezaujima-takemu komunizmus vyhovoval-ziadna skola ale byt od statiku ano.no jo jo.na komunizmus s laskou spomina, co ma dnes prt alebo malo a chcel by viac.kto maka ma.a je jedno ci hubou alebo rukami.zaujimave je, ze doktor vlastne taky robi rukami...

kristofova

A mne sa tiez zda ze nemate zakladny prehlad. Len tu vkuse niekoho chytate za slovicka a sudite tu ludi, ale ze by ste napisali nieco co ma hlavu aj patu a k veci, to nie!