Chalanii ??

caku

mam kamosku ktora ma 22 a nosi strojcek...ale vobec to na nej nevidno..ani to nikomu nevadi..nikto si to nevsima....mne osobne to tiez nevadi ked holka nosi strojcek..ale ci sa ti nebudu posmievat alebo tak to zalezi od toho kolko mas rokov....dospely ludia to beru normalne...ale ked mas menej ako 17 tak sa mozes stretnut s vysmechom lebo ludia v tomto veku su dost nevychovany a myslia si ze ta za to mozu urazat....

ked to niekto urobi tak sa s nim nebav a hotovo..kasli nanho..nema zmysel sa zatazovat takymi ludmi co nechapu ze strojcek nie je na smiech ale ze to je normalna vec

zuzkaa

ahoj ja mam strojcek tiez,mohla som ho mat uz ovela skor ale ja som to odkladala,odkladala az v druhom rocniku na strednej som si dala.mala som hrozne depky ze ako budem vyzerat,skareda nikto ma nebude chciet a bude to hrozne vraj nemoem s nim jest niektore veci jednoducho som ho nechcela ale chcela som mat rovne zuby. potom ako mi dali stojcek neivem si ho vynachvalit nemam s nim ziaden problem jem vsetky jedla od vymyslu sveta a to co som naozaj necakala STROJCEK MI VOBEC NEVIDNO!!! moja najlepsia kamoska si ho vsimla po mesiaci a to uplnou nahodou :) a niektori spoluziaci ani neivedia ze ho mam,tak drzim prsteky neboj je to super a ked sa nudis aspon sa mozes hrat so zamkami ako sa niektori hraju s piersongom ja zo strojcekom paa :))

lola03

laurikaaa, neboj nikto ta odsudzovat nebude... ja som strojcek nosila dva a pol roka, mala som vtedy mozno 14 tak som to moc nevnimala. Moj spoluziak teraz nosi strojcek, vyzera este viac sexi jak obycajne:)

laurikaaa

dakujem ked ten strojcek budem mat dufam ze sa stym zmierim :( mate pravdu ak ma niekto koli tomu bude odsudzovat nestoji zato aby som sa s nim vobec rozpravala :( ale itak to bude zasah do zivota :( min rok :( ach :( nosil uz niekto strojcek kratsie ako 2 roky ?? neda sa to nejak urychlit ???

hojky

ahoj laurika, ja som xalan a mne by strojcek na babe urcite nevadil.nie je to vobec dovod na daku depku :). a do placu tiez nemusi byt, naozaj newrawym to len taq... na babax strojcek VOBEC NEVADI ani na xalnanox samo :)

laurikaaa

ja neviem :( mne to uz vravela i teta :D ale podla mna mi chcela len zvysit sebavedomie :( mam mat strojcek len na hornych zuboch ja mam inac nadherne rovne zubky len dve dvojky mi to kazia ktore su strasne vpredu lebo mi vyrasli z dasna :( najprv som aj z toho mala komplexy lebo to vyzeralo strasne teraz uz ani nie neviem ci som si zvykla ci sa to zlepsilo ale strojcek si urcite musim dat :( len neviem ako sa stym zmierit :( mne je az do placu :(

sikavka

To je vtip? Strojcek je v dnesnej dobe hrozne popularny. Kazdy ho chce mat. A cim viac, tam lepsie. Ver mi, nie ze by ta nechceli, ty ich budes musiet dokonca odhanat :-)

poliewoocka

Pocuj,Laurika...
Strojcek je super vec.Ja som ho nosila 3 roky aj hore,aj dole a teraz mam NADHERNE zuby:D V dnesnej dobe ho ma kazdy treti clovek,dokonca aj niektori dospeli a stava sa modnym hitom.Dokonca sa vyrabaju aj keramicke a specialne strojceky,ktore ani nie je vidno.Ja som si raz dala kriklave gumicky a bolo to super,kazdemu sa to ratalo:P A ak ta niekto bude odmietat len kvoli tomu,ze mas strojcek,je to chudak,ktoreho treba len lutovat.Potom sa nanho mozes skerit rovnymi zubkami:)