Vadi chalanom akne?

lenkalienka

Ano, je pravda, ked mate akne a snazite sa ho zamaskovat korektormi a makeupmi, a pri tom zrkadle sa vam to zda ze to stale vidiet, ze to bude hroza vyjst na ulicu. Ale nazabudajte, ze aj ked sa vam bude zdat ze to akne aj tak vidno, druhi si to nemyslia. Proste nevedia o tej vasej \"vyrazke\" a tak to beru ze ziadne nemate. Len vy viete kde mate vyrazku a ze ju mate prekrytu, ostatni nie :)

lizanka

su horsie veci ako akne, som toho dokazom.
a to mam aj akne, takze to mozem posudit. ja som zistila, ze na ostatnych mi ani zdaleka akne nevadi tak ako na sebe, takze
vas pravdepodobne ini nevidia tak vy sami seba

shagya

chalani maju castejsie akne ..je to koli hormonom..ved preto HAK tak babam pomaha...lebo to ucinkuje hormonalne..lenze na babach to je podla mna viac vidno akoby..lebo ked ma chalan niekde vyrazku tak sa to berie pomaly bez povsimnutia ale baba ked ma taku tak uz je pohroma:D...alem zasa mame make upy a tak takze sme asi narovnako...

caku

Ak ma holka peknu tvaricku tak sa to mne osobne velmi paci...ale nejake to akne mi vobec nevadi...ved ho mam aj ja a co....je to normalne....

valeri

mojim spoluziakom ktori maju 16-17 to vadi, lebo sa chcu predvadzat len s peknymi dokonalymi frajerkami. ale kamaratom co su uz starsi, tak im to je jedno, pokial sa na svoju plet sama nestazujem, alebo nedavam to nejako najavo. ked to nebude vadit tebe, tak to nebude vadit ani im