Ja si to namyslam no bojim sa ze to nieje pravda .:(

Príspevok v téme: Ja si to namyslam no bojim sa ze to nieje pravda .:(
janicka209

zdravim .mam taky problemik...ze: mam 14 rokov a nikdy pred tym o mna chalani nejavili nejaky extra zaujem..ako sem tam sa nejaky nasiek ..ale to tak symbolicky... no ale teraz bud je to naopak ale si to namyslam ze to tak je...hned vysvetlim ,,,mam problem so 4 chalanmi a newem vlasne na com som ..:1 chalan u nho som si takmer ista ze ma chce ..hovori mi zlatko pise mi zalubene sms a ine,druhy chalan u neho je to uz tazsie lebo .. ako boli sme spou na jarmoku ako kamarati ,,, ale potom sme si zacali pisat na icq a ja mam tak trocha pocit ze sa mu pacim....lebo mi podal ze rysava farba je jeho najolubenejsia...ze sa mu to paci a take....a hlavne co ma zmiatlo sme chceli ist nabucui piatok spolu von a on mi povedal ups uz som sadohodol s babou ...trocha si ponadaval a potom povedal zr to ide hned zrusit..a ja ze ne ze nech to neha tak ,,a on ze ved ona pocka,,,,a co si mam o tom mysliet?...ako som dost zmentena ...dalej 3chalan ...snim som kedysi nieco mala ale iba taky malicky romanik ..ale potom sme sa pohadali a dost sme boli na noze..ako zdravili smemsa ale nechceli sem sa anii stretnut... a vcera som ho stretla a vecer mi zacal pisat na icq...je mozne ze sa v nom nieco o5 prebudilo a zacal ma zaujem ?.... A TEN 4 SA mi uz necce pisat..prosim vas vyjadrite sa aaspon jednou ddvoma vetami ku kazdemu ps: ja sa NEWEM BOZKAVAT..BOZKAVALA SOM SA TAK AS ZATIAL 2 KRAT...RAZ TO BOLO SUPER A RAZ TO BOLO HROZNE ALE TO CO TO BOLO HROZNE TO BOLA KAMOSKA ,...ALE TAK BUD SOM TO NEWEDELA JA Alebo ona...totalne to bolo hrozne....bose moj,., co ak to dokaslem potom aj s chaalnom ...a bude ma ohovarat ze to newem..? boser ja mam normalne traumu....:(

sedmikraska

nahodou, velmi mile pocitanicko- aspon si zaspominam na moju 14 :D
ach Janicka mas to tazke, ale kazdi si tym musi prejst sam :)