ziarli ....:(

Príspevok v téme: ziarli ....:(
sheima.com

mam 15 a moj priatel ma 17...a ide o to ze na mna dost ziarli...aj sa snazi chvilu tvarit akoby nic ale potom sa zacne pytat s kym som bola preco som tam bola bez neho a podobne...ked sa ho pytam preco tak ziarli hovori ze sa o mna boji a ze ma nechce stratit... a ze vidi ze sa okolo mna tocia sami chalani a chcu ma...
robim fotomodelku a aj na to sa vyhovara...ze sa mu nezda napr. moj fotograf..ma 21 a je celkom pekny a moj priatel potom ziarli ked idem na nejake fotenie...
myslite si ze je to normalne ?

white.rose

ahoj, no žiarlit na niekoho koho máš rad je v poriadku ale všetkého vela škodí, jednoducho sa o tom porozprávajte, vysvetli mu, že vztah je aj o dovere a ked on sa stále vypytuje kde si, s kym si a čo robíš a podobné veci verím ze to neni príjemné,tak nech sa trošku zamyslí či by sa to vypočuvanie aj jemu páčilo keby je na tvojom mieste...tu pomoze len rozhovor uprimny...navyše ak mu vysvetlíš že nemá dovod žiarlit že ho máš rada a že by si ho nevymenila za nikoho druhého tak to mu aspon trošku skludníš dušičku a možno obmedzí tu žiarlivost, za skušku to stojí tak držím palčeky :)