Stratil sa mi kocur..

Príspevok v téme: Stratil sa mi kocur..
catty

toto nie je ziaden for ale je to naozaj...mame kocura asi pol rocneho..no a zacali sme ho zvykat chodit von aby mohol byvat vonku a chodil by len do pivnice jest..no a dnes bol tiez vonku ale teraz ho neviem najst..asi nam usiel..su to asi dve hodiny co ho nemozme najst..byvame tak pri lese da sa povedat ze su tu najma chaty a tak...
no a ja sa o neho strasne bojim ..prosim vas napiste mi ze ci si myslite ze sa este vrati..a ak aj nie ci moze vonku normalne prezit aj ked je zvyknuty na doma...prosim vas o normalne odpovede..

stard

aj mne zmizol kocurik 5mesacny, a uz 4noc nedokazem normalne spat, mam strach, pretoze sa mi nezda ze by uz taky mlady zacal s tulanim, a mam strach aj preto,lebo to bude len 4tyzdne co som ho vyliecila (presiel ho sused autom, mal dost poranene zadne packy, uz je dobry, ale este nie je dost silny) stale som v strese ci sa vrati (kazdy vravi, ze uz je davno po nom kedze byvame pod lesikom a chodievaju tam kuny a lisky) fnuk ale stale dufam ze sa vrati....

riama

tiez sa mi stratil kocurik 5 dní ho nebolo a ked sa vratil mala som slzy v očiach mal doráňanu hlavu a celý bol spinavy,asi to má tak byt

:-))))))))))))

:-)nieco podobne sa stalo ne, kd som bola au-pair v Anglicku, domaci si zadovazili kocura z utulku.no a prve dni musel byt doma,a klimatizovat sa a zvykat si na novy domov.samozrejme, ze akurat domaca davala prerabat kuchynu.chlapici si natiahli kable cez kuchynkse dvere von
/oni mali 2 vchody, jeden cez kuchynu ajeden cez halu/no tak som im povedala,ze mame noveho kocura, nech ho nenechaju ujst.samozrejme chlapik isiel na wc a nechal otvorene dvere do kuchyne a tam boli otvorene "vchodove "dvere.ked som to tak nasla,zacala som narychlo hladat kocura.ked som ho nenasla, pytam sa toho chlapika, ci ho nevidel.on,ze aha , to cierne co sa pri mne presmyklo, ked som isle na wc?no,mne do placu, behala som po okoli, a hladala kocura.domaca nebola nadsena.este sme aj dom prehladali samozrejme.no a k veceru sa mily kocurik vymotal z horneho poschodia z jednej z izieb, natahoval sa a zyval.pekne bol v nejake skrini alebo pod postelou:-)a my sme behali po celom meste:-)

catty

:D:D...uz ho mame...ten sialenec vlastne vobec neusiel...cely cas co sme ho hladali spal v bude pre psa pre domom..a on ma kamosa ratlika nasho a on ked mu povieme tak on ho vie najst..no a my sme povedal ze nech ho hlada a on bezal do tej budy..a my sme mu este hovorili ze ty debil chod von a hladaj ho ale on ho uz vlastne nasiel:D...
s mamou sme ho boli este po vonku hladat ale nic sme nenasli tak sme sli domov...no a uz som otvarala dvere ked mama povedala ..tam je....a jeho hlava sa vystrcila cela rozospata z budy:D..aach boze..strasne mi odlahlo...

suedenim

No ja ked som mala kocura, sa mi stalo, ze sa neukazal aj par dni..hlavne ked behal za cicuskami:)) Raz vsak zmizol a uz sa nikdy nevratil Kocuri niesu na ludi nejak extra citovo naviazany, ak si najde miesto co mu viac vyhovuje, ostane tam...Ale dve hodiny su maaalo, moze byt prec aj par dni:) Ak nechces aby bol taky rozjareny, daj ho vykastrovat.

catty

prosim napiste hocikto co si myslite..strasne sa bojim...viem ze to sem asi nepatri a ludia maju omnoho vaznejsie problemy tak prepacte ale fakt ma to trapi...

sedmikraska

kocurikovia su skulky- urcite nepobludi. Ak ma pol roku, tak je spravny pubertak a aj po holkach mozno zasiel pokukat. Ale viem si predstavit ako ti je, ja som do mojeho uplne zamilovana a berem ho ako moje miminko a je mi luto, ze je stale zavrety len doma, ale keby ho pustim von urcite by so stresovala ako ty :)

catty

aj mama povedala ze ked bude hladny pride...lenze uz niekolko maciek nam takto uslo a nevratilo sa ... mam ho strasne rada...