Kozmetika Balea

Izabelka_MT

Ja osobne mám dobré skúsenosti s Balea Professional Glatt pre nepoddajné a kučeravé vlasy .... ale celkovo si myslím že Balea je dobrá kozmetika a ešte aj lepšia ako niektoré drahé prípravky ..Ved to vyrábajú nemci nie ???? a oni robia všetko kvalitne

lolipop14223

Viete tu vobec niekto co ej to ten parafin o ktorom tu stale kecate ? :D zopakujte si zaklady chemie: parafin: na obaloch parafinum alebo parafinum liquidum je vazelina (ktora je sice produktom z ropy) ale do tychto yvrobkov sa pouziva iba medicinska ktora je cista nezavadna nedostavaju sa s nou do ztela ziadne nebezpecne latky.. tak sa ukludnite a porozmyslajte kolko chemikalii jete v potrave .... je to eln nepatrne mnozstvo proti tomu co si na seba natierate v podobe kozmetiky :)

pp22

Ja osobne som mala od Baley iba gél na čistenie tváre Balea Young a peeling Balea Young a vôbec som nebola spokojná... gél hrozne vysušuje a nie je k pleti vôbec jemný.. nebola som spokojná, viac nekúpim :-/

sofija

Zboznujem Baleu - vsetko ,sampony na poskodene vlasy ,masku na hnede vlasy ,sprchace - hlavne ten s olivami a potom sprchovy olej ,krem na ruky kamilkovy ,hydratacne ampulky na plet ,odlicovacie tampony napustene volacim v takej modrej doze,odlicovac v modrej doze a najnovsie zboznujem melonovy balzam na pery v krabicke :) podla mna maju skvele veci ,cenovo dostupne a nie su az tolko napchane chemiou ako taky loreal a garnier napr.