Kozmetika Balea

papaja

lill

to je parada,vsak? :)
ja som si sla dnes kupit tie peelingy este dva pre pripad,ze ich zase vypredaju :)
veru su perfis,za tu cenu no nekup to ale urobia svoju sluzbu a ta vona...hmmmmmmm :)
tam aj s 10 eur odchadzas s plnou igelitkou :)

Lill

Baby! Ten peeling od Baley je uzasny!!! Tolko ste ho vychvalovali, ze som neodolala a sla som ho dnes kupit, dokonca do ineho mesta, lebo u nas dm nemame :( Kupila som si broskynovy a je skvely, vonia bajecne a telo mam po nom uplne hladke...najlepsi peeling aky som kedy mala. Okrem toho som si kupila aj to kokosove maslo na telo a kokosove telove mlieko. Oba vonaju tak, ze by som ich najradsej zjedla :D To maslo mi krasne zjemnilo pokozku...no parada ako mi to zlepsilo naladu :D Kupila som si este alverde korektor a maly sprchovy gel alverde na skusku a co je na tom najlepsie, platila som necelych 10 eur za tych 5 veci :) Uzasne nieco ta dm-ka :)

odpovedam

tak verim, ze ich este zozenies. Myslim, ze ked sa tak dobre predavaju, tak ich znova uvedu na trh. Alebo ak budes niekde v inom meste, tak sa poobhliadni, ak bude cas. Mozno zozenies nieco do zasoby :-)))

papaja

odpovedam

diky :)
ved prave,ja ich zhanam ako diva a nikde ich nemali,az tento tyzden a aj to par kusov a len jednu vonu

odpovedam

ten peeling som kupila uz niekedy mozno pred mesiacom, mesiacom a pol v DM-ku v Kosiciach na Hlavnej. No tusim, ze je to limitovana verzia.

papaja

odpovedam

kde si zohnala ten peeling?
u nas bol len jeden,broskynovy a aj ten som zohnala az po dvoch tyzdnoch obliehania dm,asi idu na dracku

odpovedam

U Baley zboznujem vselijake tie vonave vecicky, hlavne jogurtovy telovy peeling s lesnym ovocim. Aj by som ho zjedla :-). Avsak telove mlieka sa mi nezdaju velmi ok. No v DM-ku nakupujem pravidelne a na vacsinu vyrobkov mam kladny nazor :-)

mirka 23

Sasia, tak to maš pravdu. Balea je na takej urovni ako tie klasicke značky z drogeriek(Loreal, Nivea, Garnier...) ale porovnavať napr. s Laverou alebo Weldeou sa už neda...