Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

sonyka85

to áno.. a s ňou veľmi dobre vychádzam.. v podstate som ich spoznala v rovnakom čase len na inom mieste.. a to už spolu chodili, teda začínali..

krisha

ja neviem, tiez by som nemala tu odvahu povedat mu to,trapila by som sa s tym sama dalej...Keby si nebola kamoska aj s jeho priatelkou bolo by to jednoduchsie

krisha

asi hej Barbinka...ja by som bez maska neprezila, som cisty masozravec:-D
Bolo na case Janka, ze si sa ozvala, uz sme sa o teba zacinali bat...
Sonyka...ten liek sa vola cas a myslim si, ze ked dokoncite skolu a nebidete sa stretavat, tak na nho zabudnes, budes mat ine zaujmy, novu pracu, novych kolegov...asi nechces riskovat a povedat mu to, no vies, niekedy sa hovori, ze risk je zisk. Ale v podstate ani ja by som neriskovala, keby to boli blizky priatelia.

sonyka85

čawte.. neviem už komu sa zdôveriť, lebo zas by ma nikto nepochopil, tak sa vypíšem aspoň sem.. môj problém nie je zdravotného charakteru, ale ako inak týka sa to lásky.. 2 roky túžim po niekom, kto ma berie len ako veľmi dobrú kámošku.. mám 23 rokov.. trávime spolu veľa času v škole, sedávame spolu na prednáškach, viem o ňom všetkom, on o mne..on ma však inú a ja len trpím.. som jej dobrá kámoška.. žiarlim, ale aj napriek tomu ho podporujem v tom vzťahu, radím mu.. tak isto radím jej.. niekedy spolu flirtujeme, ale je to len také "kamarátske".. som posledný rok v škole a viem, že možno ho viac už nestretnem.. strašne sa trápim, plačem..povedať mu to nemôžem, rozumiete asi prečo..stratila by som jeho a aj ju.. chcela som skúsiť zabudnúť s niekym, bohužiaľ na mužov šťastie nemám..ked teraz je taká doba, že chlapi pozerajú len na výzor, sympatie a to čo má žena v sebe ich nezaujíma.. viem, že možno po škole zabudnem, prídem do práce a tam možno natrafím na niekoho komu sa budem páčiť taká aká som.. ale viem, že on ostane v mojej duši, srdci, mysli navždy :((( ... kedy už vynájdu nejaký liek na lásku?..

jancecka

ahojte dievčence, som rada že som vám chýbala, bola som objednaná na vyšetrenie na endokrinologiu, mala som prísť do roboty, len na tej štítnej mi povedali že mám prísť o druhej poobede a kedže mám prácu od topoľčian daleko, vôbec som tam nešla a vybavila som si všetko čo som odkladala :D a inak štítnu žlazu mám v najsamlepšom poriadku, aspoň niečo

barbinka

haaaa. no ja neviem prečo, ale v poslednej dobe, čo sú možno aj tri mesiace nejem vôbec mäso. vôbec mi nechýba. jedine, čo som mala, bola šunka na pizzi. stáva sa zo mňa vegetariánka?

krisha

tak to by som si dala aj ja...akurat som pozerala, ze co mame...vybrala som si zemiakove pyre, maso na nejaky cudny sposob a k tomu kapustovy salat...a tie tvoje lievance by som si dala ako dezert a praskla by som:-D

barbinka

ja viem, čo máme, ale ešte sa neviem rozhodnúť. asi si dám ale lievance s ovocím. a aj ja som hladná ako vlk.