Som po operacii slepeho creva

Príspevok v téme: Som po operacii slepeho creva
katica

Minulu stredu ma operovali na slepe crevo-appendix, v nedelu ma pustili domov. zatial som jedla, len take kasovite jedla (zemiakove pyre, polievky, joghurt) a pijem mineralku, obcas dzus... a mam taky maly problem,vcera, aj dnes som mala hnackovitu stolicu, je to normalne??? a obcas ma zaboli zaludok... moze to byt od toho, ze som 3dni vobec nic nejedla,alebo ze vela lezim... ???alebo od narkozy??? prosim rychlo o radyy, lebo mam strach...a co by som mala jest? ake dietne jedla???Dakuejem...

larisa

boze, co nervacis, nic tinie je. jasne ze mas hnacku po takej strave. daj si varenu ryzu, zemiaky, mrkvu a budes v poriadku.

Mieska

Tento tyzden mi vyoperovali(utorok) slepe crevo ... je normalne že mi tak ako keby opuchlo a nafuklo cele brucho . Velmi sa bojim ci som si nieco nepspravila :(Je to normalne ???? Dakujem

janulka1511

Ahojte, som mesiac po operácii slepého čreva a keď sa dotknem stehov ktoré sa pekne hoja tak som si nahmatala hrčku tesne pod kožou ked si to tam stlačím. prosím poradte čo to je ak viete alebo mam s tým k lekárovi?
DAKUJEM

hmmmmmm

a stehy si drz v cistote a suchu, ak sa dostanu do kontaktu s vodou,mozu zahnisat, co je zle .ja som si ich lahko pretierala s betadinom a neskor s liehom, ked to uz bolo lepsie.

hmmmmmm

katica, moja skusenost.po operacii som bola len 2 dni v nemocnici.za tie dva dni mi davali len tekute a kasovite.stolica nikde.hned ako som vsak zjedla nieco tuhsie, krce a hned sa to pohlo.ak nie je v stolici krv,ak nemas horucku, tak si myslim,ze je to o.k. je to zrejme tym,ze prijimas vodnatu stravu.a lepsie akoby si mla zapchu,co niektori ludia po operacii brucha mozu mat ,a mali sa ti namahat stehy.ale vzdy nie je odveci to konzultovat s lekarom.

monika d

ja som po operácii slepáka asi 3 týždne a mám problém z ranou stále mi odtial vyteká tekutinka , čo mám urobiť aby sa mi rana zahojila . prosím pomôžte. lekar povedal že to je dobre ked to vyteká .
ako sa rana skôr zahojí , prosím o pomoc dakujem