diktator??..alebo len hlava rodiny??

Príspevok v téme: diktator??..alebo len hlava rodiny??
suzis

So svojim priatelom a mojimi detmi som sa odstaovala daleko prec..400km od domova...ola som tam uplne sama..iba s detmi..priatel v robote..Vydrzala som to tri mesiace, vecny kolotoc...samota...casto pil, mali sme tam aj jeho psa..veel, ze neznasam ked ho pusta do postele..robil to aj tak...alebo isiel spat ku psovi na zem do kuchyne len preto, ze som ho nestrpela snami v posteli...ide o pitbula...Nezvladla som to, vratila som sa domov..prisiel zamnou aj on...teraz chceme zacat znova spolu zit, slubil mi, ze sa zmeni...ze pes bude mat svoje pravidla...vycita mi,ze som od neho usla, ze som sebecka a nezvladla som to, cize ho nelubim...nenecha si vysvetlit, ze som nezvladla, alkohol, samotu a psa...a jeho navyky..Chceme ist byvat do domu...je to moje vykupenie, co sa psa tyka...aj ked si myslim, ze sa bude chciet mat v dome..mozno aj v posteli...dokonca ma tlaci do toho, aby som ten dom vybavila, patri mojmu otcovi a je prazdny...a dal mi ultimatum, ze ked ten dom nevybavim, urobi to iste co som urobila ja - odide daleko prec...niekde na druhy koniec republiky...Tvrdi mi, ze on len chce byt hlavou rodiny..je to takto spravne??..ja mam len pocuvat, byt ticho a plnit si svoje "zenske" povinnosti...a on tie "muzske"...neviem co a ako..inak je ku mne velmi dobry, vsimavy, lubi ma....ale tvrdo si stoji za niektorymi svojimi "maniermi" na ktorych nechce ani polavit, ani pristupit na kompromis...

darling

A este aj ja poznam pripady..ked zena s dieťaťom si v pohode nasla partnera..Dokonca aj ze o nu "sutazili"dvaja :)..Takze sa neboj..Caka na teba niekto kto za to stoji..A ked mas dve deticky, tak predpokladam ze si rozvedena alebo slobodna matka..takze ten chlap asi nebol nic moc..tak si nevesaj na krk dalsieho somara..Vaz si samu seba..Drzim palce..

darling

suzis..utekaj od neho..je to zadubenec..citovy manipulator..a tie nazory ze hlava rodiny..Partneri su vzdy rovnocenni..aka hlava..on je chlap a ty mas pocuvat?Odid kym este mozes..nedaj sa zlakat sladkymi recickami ani vydieranim..Skoncila by si ako tyrana zena..ak nie fyzicky..tak urcite psychicky..a po case by bola z teba ubita chudera..nestastna ale poslusna..A chlap, ktory ma taketo super nazory ti v zivote nepomoze v domacnosti..nebude si vazit teba ani tvoje deti..Poznam jednu zenu, co si vzala takeho podobneho chlapa..alkohol.."hlava rodiny", muzska a zenska robota..Vydrzala s nim dost..to je fakt..Ale teraz je uz bez neho..s ubitym sebavedomim..bez haliera..zakomplexovana..a s premarnenymi rokmi zivota..Ale on sa mal pri nej dobre..vypil si..bol hlavou rodiny-ked mala svoj nazor, nieco sa jej nepacilo alebo potrebovala pomoct..povedal jej ze nech sa nestara..zena nema co chlapovi rozkazovat-patri do kuchyne..a chlap do krcmi..Chces dopadnut takto????

gina30

Suzis urcite najdes lasku len sa do nicoho nesil! Preco by ta nikto nechcel, vychovavas dve deti patri ti poklona, nenechaj so sebou zametat. Obdivujem kazdu zenu( je jedno ci je slobodna matka ci rozvedena) ktora sa pasuje sama s vychovou deticiek . Naozaj mam kamaratky ktore si nasli muza aj s dvoma detmi a nie je ich malo, bohuzial v dnesnej dobe nie si ojedinely zjav. Odputaj sa od toho blba venuj sa detickam daj si trochu casu a zacni zit zajdi si do spolocnosti ja verim ze si najdes lepsieho. To ako by zili tvoje deti pod jednou strechou s takym clovekom? Co robi on pre vas troch??? Zasluzi si vobec byt tou hlavou rodiny? A to este mas vybavit dom lebo odide??? Skutocne si myslis ze ta ma rad.NEMA!!!Drzim ti palce viem ze to budes mat velmi tazke ale nedaj sa!

suzis

...mate upln pravdu..mozno mam slabe sebavedomie..mozno mam strach, ze budem sama...mozno sa bojim, ze ma nikto nebude chciet s detmi....ale potrebujem mat uistenie od niekoho ineho - od vas...potrebujem akoby postrcit a otvorit oci...ja praveze si uvedomujem, ze robim zle...a necham to bezat dalej...mozno mam strach to stopnut...fakt sa cudujem sebe samej..toto nie som ja...

gina30

Suzis prosim ta ak este aj po tomto vahas ci ist s nim zit tak potom nechapem........Preboha sa spamataj ved on ta len vyuziva. Vies kolke moje kamaratky si nasli partnera s dvoma detmi??? Najdes si aj ty ale muza ktory ta bude respektovat ako rovnocennu partnerku a prinajmensom respektovat tvoje deti, ved toto moze povedat len clovek padnuty na hlavu. Deti su kus teba samej to by ti ten sviniar stal za to ? verim ze nie, ved on ta len vydiera ruky prec od takeho cloveka. Keby niekto povedal toto na moje deti ma dvere navzdy zatvorene. VAZ SI SAMU SEBA!!!

nedajsa!

No spat so psom v posteli, na to ma asi kazdy iny nazor, ale ze si na protest lahol k nemu na zem, to je detinske a je to ako ked si patrocne dieta vynucuje svoje. Takze nevyzretost, sebectvo a k tomu alkohol, to je dost zla kombinacia. Ak chce byt hlavou rodiny, miesto alkoholu nech sa venuje rodine, pes nech ma svoje miesto. Ked mate takyto nevysporiadany vztah, tak nie je rozumne robit take zasadne rozhodnutia ohladne byvania. Naslubovat ti moze hocico, nech sa najprv zmeni a tak po polroku uvidis, ci je schopny a ochotny sa zmenit alebo len klamal.

suzis

...uplne som onemela po jednej vete...pre neho je pes tolko, ako pre mna deti..zevraj ak ja dam "prec" deti..teda ze ich dam k byvalemu manzelovi, vtedy da on prec psa...ako mi moze take nieco povedat??..ak mu poviem, ze ako moze deti porovnavat so psom..tak mi povie, ze ten pes je prenho tolko ako pre mna moje deti..ze preto mi dava take "hlupe" priklady..aby som to pochopila....

nedajsa!

on ti vycita, ze si sebecka? ze nechces spat s jeho psom v posteli? ty si to nezvladla, a teda ho nelubis? toto su hnusne kaleraby, chce ta len zneuzit, vyhraza sa ti ze odide? nech si ide, sama pochybujes, citis ze to nebude s nim v poriadku! Sloboda ktoru mas je najvzacnejsia, tuzis po muzskej spolocnosti, ale on ti ju aj tak neposkytne, alkohol plodi nasilie, budes nielenze obmedzovana, ale aj bita, a s tebou budu trpiet aj tvoje deti! Nenechaj svoje deti divat sa ako ich mamu tyra cudzi chlap! Ty to znesies, deti budu poznacene. Ak uz investujes do domu, uz vobec nebudes mat sancu uniknut. Ruky prec od takeho sebeckeho chlapa! Hlava rodiny? Alkoholik? Sama vies, kam to dospeje, tak pozbieraj odvahu a vykopni ho zo svojho zivota!