orgazmík, len seriozne odpovede prosím

Príspevok v téme: orgazmík, len seriozne odpovede prosím
livika888

Spavam so svojim priatelom cca rok a s orgazmom nemam problem. Chcela by som vediet, ako to prezivate vy a ci mate aj viacnasobne orgazmy. Moj problem je totiz v tom, ze hned ako ho dosiahnem, klitoris zostane tak hrozne citlivy, ze nie je sanca dosiahnut dalsi orgazmus, nehovoriac o tom, ze je mi neprijemny dalsi sex a chcem aby uz bolo po tom. Kamoska hovorila, ze zalezi od chlapa..ale to si nemyslim, skusali sme to uz vselijako. Tak ako na to? Je to psychika alebo nejaky gynekologicky problem?? Please len seriozne odpovede....dakujem!!

sedmikraska

livika nie si prechladnuta, nie je ti neprijemne ked cikas? Ja mam vtedy tiez velmi citlivy klitoris. Normalne ale nemam s tym problem

Lenka_

Ja mam bez problemov viacnasobny, aj ked to vobec nie je dolezite...proste staci pokracovat v cinnosti, aj ked je to trochu citlive, potom je to uz opat super a za kratucko sa dostavi:)

kajanka1

Ja mam tiez citlivejsi klitoris po dosiahnuti orgazmu, a chcem aby to uz skoncilo:) podla mna to je normalne. pri sexe dosiahnem iba jeden vzdy!:( a priatelov som mala dost a podla mna to nezavisi od nich ale od naladenia