Pomozte najst adresu

sedmikraska

tak to dufam, ze su naozaj pravdive taketo zbierky, bo pred par rokmi sa zbierali kody zo slovenskych vyrobkov a prehladala som vsetky kose v celej skole :)a povystrihovala tie kody a nie len v jeden den! ako to ale vlastne funguje- nechapem to nejak

dadah

ahojte, ja som sa pokušala hladat na nete nejaky oznam o tom, ale nenasla som. to je jedno aké viečka sú to?? dôležité je, aby to boli viečka z flašky?? tak od teraz zbieram a ked sa dozviem o nejakej verejnej zbierke tak určite prispejem. skúste sa opýtať na obvodný úrad a asi odbor všeobecnej vnútornej správy-nie som si ista. do jeho agendy by mali takéto akcie spadať.

jaaaaaa

No asi je to naozaj blud.Aj u nas v skole sa zbierali vrchnaky z plastovych flias a na koniec skoncili v smetnej bedni,pretoze zrazu nikto o nicom nic nevedel.Najprv sa hovorilo,ze su specialne vykupne konkretne u nas v Nitre,avsak nam ich vobec nechceli vykupit.

bambuľka26

Aj ja ich zbieram, Toľko viem, že treba poprosiť niektorú školu, aby sa vyhlásila zbierka, a potom sa to asi odovzdá v tom-ktorom meste zrejme do zdravotníckych potrieb.Zajtra sa môžem opýtať, idem k lekárovi. Máš postihnuté dieťa? Popros školy, domov dôchodcov,vylep plagát na intráky a tak.
1 mil. je nenormálne veľa. Držim palčeky