Potratila som DOMA!!!

Príspevok v téme: Potratila som DOMA!!!
vijola

Boze, co mam robit? Dostala som krce, isla som na zachod a vyslo zo mna dietat, som vo stvrtom mesiaci bola, asi som nemala tlacit, ked prisli strasne krce, utekala som za muzom, on to vsetko splachol! On to decko nechcel uz od zaciatku a ja teraz pojdem do basy za to? Co mam robit, kde ist? Treba to nahlasit?

smutnuckaTT

je mozne ze by som potretila ked so mna nieco vypadlo? bolo to ako malicky balonik plny krvi. prosim poradte :(

[zruseny12]

...tak ja ti na to neodpoviem,lebo 1x som potratila,bolo to v den ked som bola po krvne vysledky,ci som tehotna,alebo nie...vtedy to bolo zakazane hovorit zenam,z vysledkami som mala ist k svojej lekarke,kedze to bol piatok,tak uz som nestihla ist k zenskej...
sli sme do kina/teraz uz s ex manzelom/no a tam som dostala take nenormalne krce,bolesti,zacala som silne krvacat...hned sme sli domov a ked to ustalo,myslela som si,ze to je menstruacia...druhy den som este umyvala okna a sli sme aj k znamej na navstevu pesi asi 20km...
no a ked som prisla v utorok k lekarke,zhrozila sa a hnala ma do nemocnice...
/bola som mlada a neskusena v tychto veciach,keby som bola vedela,uz v piatok,ze som potratila hned volame pohotovost,ale myslela som,ze som len dostala menzes.../
NEMOHLA SOM SA S TYM ZMIERIT,VELMI MA TO TRAPILO...
len mala som stastie,lebo som po par mesiacov otehotnela,a narodil sa mi krasny syn a to bolo pre mna velmi dobre...

2x som potratila,ked som uz mala syna,tiez som chcela si nechat dieta,/lebo stale som chcela dvojicky,a to by aj tak bolo,nebol by velky rozdiel medzi nimi/ale moj milovany ex,si nasiel inu,tak ma nutil na prerusenie...
ja som nechcela ist,hadali sme sa,nemala som klud,tak zasa som potratila,a to tiez bolo asi v 2mesiaci...
TIEZ MI TO NEBOLO JEDNO,ALE CLOVEK SA MUSI NEJAKO VYROVNAT S TYM ,CO HO POSTRETNE,INE NAM NIC NEOSTAVA...

no a kedze som mala maleho syna,tak nejak sa clovek s toho dostal,lebo som sa musela starat o neho,ale ked si spomeniem na to obdobie,nechcela by som to zazit znovu...

A VOBEC NECHAPEM,CO JE NA TOM TAKE ZLE,KED CLOVEK O TOM PISE, ALEBO HOVORI...
JA SA ZA TO NEHANBIM,A MYSLIM,ZE LEN DAVAM NAJAVO,ZE SOM O TIE DETI STALA A NECHCELA SOM O NICH PRIST...
BOLI TO SAMOVOLNE POTRATY A ASI TO TAK MALO BYT...

[zruseny12]

MIABA
tiez nechapem,preco sa nad tym pohorsujes...
ved POTRATENIE je velmi chulostiva vec...ja som potratila samovolne 2x pred 20rokmi a 21rokom,bolo to pre mna bolestive a VELMI...ale neviem preco by som teraz mala byt ticho a nespominat to...
cas rany zahoji,ale clovek na to nikdy nezabudne...
a tu sa len davaju rady a pisu skusenosti zo zivota,a ked raz cloveku zivot priniesol take nieco,tak nic nezmozeme...
myslis,ze niekto o take nieco stal...ja pisem za seba...NIE JA SOM O TO NESTALA...OPLAKALA som obidve potraty...A NEBOLO MI JEDNO,CO SA STALO...
lebo som sa na deti tesila
KTO NEZAZIL NEPOCHOPI...

bublifuk

??? neviem co je take pohorsujuce na tom ked sa lutia bavia o potratoch. jasne ze je to bolestive pre kazdeho kto to zazil, ale na to je tu to forum aby sme sa o tom mohli porozpravat, nemyslis??

Miaba

To myslíte vážne, že sa o takýchto veciach bavíte len tak ledabolo??? To nemáte ani štipku úcty a sebakritiky??? Vy myslíte, že je to sranda??? Neprajem Vám nič horšie, len toľko, čo tu mienite Vy... Ale asi je to jedno, bo kto je schopný takto uvažovať a nehanbí sa takto písať, má asi len malý kus fungujúceho mozgu... Je mi Vás ľúto.

[zruseny12]

COLITO
ale,sak ked zena potrati musia ju vycistit.../teba nevycistili?/
ja som potratila 2x a stale ma hned lekarka poslala do nemocnice na precistenie...a dost ma hnala do nemocnice...

COLITO

awojte zeny aj ja som potratila v 5 tyzny tehotenstva a nie na zachode ale na postely lezala som a cityla som nieco mokre na nohavickach tak som sla na wc a a bola tak krv tak som si mislela ze mi pukla cista a bola to aj cista ale aj plod hned som sla do nemocnice urobili my ultrazvuk z posvy a povedali ze krvacanie bude silne a ze som potratila hned dali my dajsiu schvodcku lebo ja som v anglicku sla som ci som sa precistila a zobrali my moc a povedali ze nie ja som sa velmy zlakla po cesto do cakarne som sa zacala modlit a hned nato my povedaly ze je vsetko ok a ze sa nemam bat ze som precistena a preto vam radim modlite sa nikto vam tak nepomoze ako boh modlite sa aby ste boli pozehnane